Nowa prowadząca program "Miasto Kobiet" Aleksandra Kwaśniewska, w trakcie jesiennej ramówki TVN błyszczała klasyczną elegancją. Postawiła na dość interesujący garnitur.

Elegancka Aleksandra kwaśniewska zachwyciła wszystkich

Nie ulega wątpliwości, że prezentacja jesiennej ramówki stacji TVN przyciągnęła oczy wielu widzów szczególnie dlatego, że pojawiło się na niej sporo TVN-owskich gwiazd i osobistości. Afera związana z ustawą zabraniającą nadawania na terenie Polski stacjom należącym do właścicieli spoza jej granic nie przeszkodziła w uroczystości.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez TVN STYLE (@tvnstyle_official)

Jak wiemy z kolorowej pracy i tabloidów, Aleksandra Kwaśniewska z dziką przyjemnością przyjęła propozycję współpracy ze stacją TVN i została nową prowadzącą program "Miasto Kobiet", co nieco zaniepokoiło jej małżonka.

Na jesiennej ramówce córka byłej pary prezydenckiej przypieczętowała swój wielki powrót przed kamery w szeregach rodziny TVN-u.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @anna_hats

Do jednego ze zdjęć, zapozowała na ściance razem z Aleksandrą Kwaśniewską Olga Legosz - trzecia prowadząca program "Miasto Kobiet" obok Marzeny Rogalskiej i Oli, mama dwóch córeczek i prowadząca dwie fundacje działające na rzecz potrzebujących.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

Jak się Wam spodobała jesienna odsłona stacji TVN? Czy w nowej ramówce znaleźliście coś dla siebie?

O tym się mówi: 20-latka prosiła o pomoc lekarską z powodu duszności. Mogła liczyć jedynie na teleporady. Nie dało się jej uratować

Zerknij: Edward Miszczak przyćmił jesienną ramówkę TVN? Jak zaprezentował się na pierwszym wystąpieniu jako małżonek Anny

Nie przegap: Mężczyźni o tych imionach nieustannie mają o coś pretensje. Dogodzenie im jest misją praktycznie niewykonalną