Jak przypomina portal "Goniec", w ubiegłom niedzilę Janusz Korwin-Mikke uległ wypadkowi. Był on na tyle poważny, że konieczne było przeprowadzenie operacji u polityka. Niestety to nie koniec zdrowotnych problemów lidera Konfederacji - musi po raz kolejny przejść zabieg.

Wypadek Janusza Korwin-Mikke

Polityk uległ wypadkowi, kiedy w ostatnią niedzielę wykonywał prace przy domu w Oywocku. Polityk spadł z drabiny. W wyniku upadku u Janusza Korwin-Mikke doszło do złamania lewej nogi i zwichnięcia stawu skokowego. Uraz był na tyle poważny, że konieczne było przeprowadzenie zabiegu, w trakcie którego umieszczono w jego nodze druty.

Niestety polityk będzie musiał przejść kolejny zabieg. Jego przeprowadzenie zaplanowane jest na przyszły tydzień. W związku z tym, polityk Konfederacji musiał odwołać wszystkie swoje aktywności, w tym spotkania z sympatykami jego partii.

To nie pierwszy wypadek polityka

Wypadek w ostatnią niedziele nie był jedynym, jakiemu w ostatnim czasie uległ polityk. W czerwcu podczas przejażdżki rowerem Janusz Korwin-Mikke upadł na tyle niefortunnie, że doszło do złamania palcem z przemieszczeniem.

W ostatnim czasie polityk Konfederacji nie uniknął również wpadek wizerunkowych. Jedną z nich był apel o nienoszenie maseczek w czasie obrad, ze względu na fakt, że wydychany w czasie oddychania w nich dwutlenek węgla odpowiada za "spadek zdolności intelektualnych".

Potem Janusz Korwin-Mikke wybrał się na zakupy w samej bieliźnie. Jak wyjaśnił nie miał na sobie ubrań, bo nie był w stanie założyć ich na siebie przez złamany palec.

Janusz Korwin-Mikke/YouTube @Janusz Jaskółka
Janusz Korwin-Mikke/YouTube @Janusz Jaskółka
Janusz Korwin-Mikke/YouTube @Janusz Jaskółka

Politykowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

To też może cię zainteresować: Najstarszy mężczyzna na świecie skończył 112 lat. Pamięta hiszpańską grypę z 1918 roku. Kim jest rekordzista

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła na jesiennej ramówce TVN-u. Jak się prezentowała nowa prowadząca "Miasto Kobiet"

O tym się mówi: Zaskakujące doniesienia na temat papieża Franciszka. Czy Ojciec Święty pójdzie w ślady swojego poprzednika, Benedykta XVI