Jak podaje portal "Party", Marcelina Ziętek bardzo często eksponuje na zdjęciach w social mediach swoje ciało. Partnerka Piotra Żyły wzbudza tym zainteresowanie prasy i komplementujących jej formę internautów.

W ostatnim czasie aspirująca aktorka seriali paradokumentalnych coraz częściej towarzyszy swojemu popularnemu ukochanemu, zarówno podczas zawodów, jak i podczas wakacji. Choć do niedawna ukrywali swój związek, teraz śmiało afiszują się z uczuciem.

Marcelina Ziętek/ Instagram
Marcelina Ziętek/ Instagram

Ziętek ewidentnie będzie spędzać ten weekend bardzo przyjemnie. Wskoczyła w pastelowy, błękitny strój kąpielowy w białe groszki, który swoim skąpym krojem odsłonił jej ciało. Tak mocno wycięte bikini mogłoby być źródłem wpadki, jednak Marcelina nie przejmuje się tym i chętnie pozuje do zdjęć w takiej odsłonie, czekając na pozytywne reakcje fanów, które rzeczywiście się pojawiły.

Ajj, jakie ciało, wzajemnie miłego weekendu. Jesteś śliczna.

Wam również to zdjęcie przypadło do gustu?

Przypomnijmy, że Marcelina jest w otwartym medialnym konflikcie z byłą żoną ukochanego, Justyną Żyłą. Obie panie co jakiś czas w social mediach kierują w swoją stronę nawzajem uszczypliwe komentarze, jednak ostatnio pokłóciły się publicznie. Myślicie, że dojdą w końcu do porozumienia?

To również może Cię zainteresować: Robert Makłowicz Pokazał Dorosłych Synów. Czym Się Zajmują I Jak Wyglądają?

Zobacz także: Ola Kwaśniewska I Kuba Badach Razem Na Imprezie. Jak Oni Na Siebie Czule Patrzą! Fani Są Zachwyceni