Jak podaje portal "Jastrząb Post", Ola Kwaśniewska i Kuba Badach tworzą jedno z najbardziej zgranych małżeństw w show-biznesie. Córka byłej pary prezydenckiej słynie z niewybrednego poczucia humoru, które świetnie eksponuje w social mediach, komentując rzeczywistość i pokazując dystans do siebie i do życia.

Kuba natomiast, choć mniej aktywny na Instagramie, również pozwala sobie na odrobinę żartów i razem z żoną publikuje posty, które nie ingerują w ich prywatność, a jednocześnie uchylają rąbka tajemnicy i pokazują, jak małżonkowie pałają do siebie gorącym uczuciem mimo upływu lat.

Teraz oboje wybrali się na medialną imprezę. To prawdziwa gratka dla ich fanów, ponieważ Ola i Kuba rzadko bywają na czerwonym dywanie.

Małżonkowie byli na pokazie mody Tomasz Ossolińskiego. Wydarzenie odbywało się nad morzem. Ola włożyła na tę okazję długą sukienkę w panterkę i zarzuciła na nią sweter, natomiast Kuba zaprezentował się we wzorzystej koszuli i długich, ciemnych spodniach.

Fani, którzy komentują w sieci zdjęcia z imprezy, zauważyli, że małżonkowie patrzą na siebie z ogromną czułością. Docenili ich klasę.

Miło się patrzy na nich, widać uczucie prawdziwe deficytowe w tych czasach. Wielka klasa. Jestem pod wrażeniem…

Aż miło popatrzeć… Doskonały przykład dla innych i nie tylko młodych ludzi. Fantastycznie…Wielkie gratulacje za wzajemny szacunek. Brawo!

To również może Cię zainteresować: Szymon Hołownia Dopiekł Donaldowi Tuskowi W Programie Na Żywo? Szef Platformy Nie Będzie Zadowolony. O Co Chodzi

Zobacz także: Zaskakujące Wyznanie Ewy Chodakowskiej. Okazuje Się, Że Inne Gwiazdy Mają Takie Same Poglądy