Najnowsze słowa, które w jednym z udzielonych wywiadów wypowiedziała Ewa Chodakowska mogą zaskoczyć wiele osób. Okazuje się, że tuż po tym wyznaniu inne gwiazdy także postanowiły ujawnić, iż mają takie same poglądy. O co chodzi?

Ewa Chodakowska to postać, którą znają wszyscy. Trenerka fitness, którą uwielbiają tysiące Polek stanowi ogromną inspirację, a także motywację dla wielu osób do prowadzenia zdrowego i sportowego trybu życia.

Z racji, że kobieta zbliża się do 40 roku życia wiele fanek zaczęło wypominać celebrytce, że powinna pomyśleć o macierzyństwie. Niestety, z początku delikatne sugestie zamieniły się w prawdziwy hejt. W końcu Ewa Chodakowska nie wytrzymała i dała jasną odpowiedź.

Najpierw Ewa Chodakowska, potem inne gwiazdy

Trenerka wyznała, że wraz z mężem już dawno podjęli decyzję o tym, że nie planują potomstwa.

- Kiedyś mówiłam, że odkładam macierzyństwo na później, bo bałam się powiedzieć prawdę wprost. A ona jest taka, że już dawno z mężem zdecydowaliśmy, jak chcemy żyć. Nie opowiadałam o tym publicznie, bo bałam się niezrozumienia, wykluczenia, epitetów, ocen, może nawet linczu - powiedziała.

Okazuje się, że podobne poglądy w tej kwestii ma także Blanka Lipińska oraz Doda. Opinie w tej kwestii są różne, jednak zdecydowana większość fanów przyznaje, że najważniejsze, aby żyć zgodnie ze swoimi priorytetami.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ