Jak podaje portal "Party", Robert Makłowicz to osobowość medialna nie do podrobienia. Nie tylko zna się na kuchni i gotowaniu, ale również na historii, geografii i podróżach, których fragmenty śwwietnie przemyca w kulinarnych programach telewizyjnych.

Choć 57-letni gwiazdor funkcjonuje w show-biznesie już od dawna, rzadko wypowiada się na tematy dotyczące swojego życia prywatnego. Wiadomo jedynie, że jego żoną od trzydziestu lat jest niejaka Agnieszka, która pracuje w mediach jako producent.

Dwaj synowie Makłowicza są już dorosłymi mężczyznami. Dumny ojciec pokazał ich wspólne zdjęcie, na którym widać, że panowie nie są podobni do popularnego taty.

29-letni Nicholas i 25-letni Ferdynand w czasie pandemii założyli razem z ojcem gastronimiczny biznes. Obaj jednak oprócz rozwijania pasji ojca do gotowania pracują również w innych branżach. Starszy z synów prowadzi sklep winiarski, natomiast młodszy rozpoczyna swoją karierę prawniczą.

Fani jednogłośnie stwierdzili, że bracia nie przypominają wizualnie Roberta. Makłowicz nie nosi brody i może pochwalić się dość bujną czupryną, natomiast jego obaj synowie nie mają włosów na głowie, za to hodują je na dolnej części twarzy. Doatkowo Nicholas i Ferdynand są zdecydowanie wyżsi od ojca.

Spodziewaliście się, że aż tak będą się różnić?

To również może Cię zainteresować: Królowa Elżbieta II Złożyła Mężowi Pewną Obietnicę W Ciągu Ostatnich Jego Dni. Czy Jej Dotrzymała

Zobacz także: Ola Kwaśniewska I Kuba Badach Razem Na Imprezie. Jak Oni Na Siebie Czule Patrzą! Fani Są Zachwyceni