Najbardziej znana restauratorka w Polsce od lat dba o swój wizerunek, na który składa się duży temperament oraz burza blond loków.

Jak podaje portal ”Super Express”, pojawiły się spore wątpliwości ostatnio co do fryzury Magdy Gessler, którym gwiazda TVN gorąco zaprzeczyła.

Stylista ujawnia

Jakiś czas temu, jeden ze stylistów, który zajmował się Magdą Gessler ujawnił, że jurorka „Master Chefa” ma spory problem z włosami i musi stosować doczepy ponieważ jej własnych włosów jest już mało o są bardzo osłabione.

Stylista ujawnił też, że sztuczne pasma są specjalnie sprowadzane dla niej z Azji i kosztują nawet kilka tysięcy złotych.

Sensacyjne informację zdaja się też potwierdzać liczne zdjęcia Magdy Gessler, na których jej fryzura wcale nie wygląda jak ta z programów emitowanych w telewizji.

Oburzenie gwiazdy

Magda Gessler wcale jednak nie przyznaje się do korzystania z usługi doczepiania włosów i kategorycznie zaprzeczyła słowom stylisty.

„Żadnych doczepek! Ja tylko dokręcam moje włosy, bo nie są aż tak kręcone, ale to moje naturalne włosy” – twierdzi słynna restauratorka.

Niezależnie od tego czy to prawda, nie da się zaprzeczyć, że loki stały się znakiem rozpoznawczym Magdy Gessler i bez nich pewno straciłaby nieco na swojej rozpoznawalności.

Co myślicie o jej fryzurze? Wierzycie, że jest naturalna?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zachowanie Donalda Tuska w stosunku do młodej dziennikarki budzi kontrowersje. Polityk publicznie obraził reporterkę. O co chodzi w całej sytuacji

Jak informował portal „Życie.news”: WHO apeluje o zachowanie ostrożności. Te dane Światowej Organizacji Zdrowia budzą niepokój. O co chodzi

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Zabawna wpadka prowadzącego „Panoramę” skrytykowana przez internautów. O tym błędzie z poziomu szkoły podstawowej Karol Gnat szybko nie zapomni

Sprawdź także ten artykuł: Miejsce ostatniego spoczynku Krzysztofa Krawczyka będzie wzorowane na należącym do Elvisa? Menadżer słynnego piosenkarza zmieścił wymowną wiadomość