Karol Gnat raczej nie zaliczy ostatniego wydania programu informacyjnego „Panorama” do udanych. Jak podaje portal pomponik.pl, dziennikarz zaliczył ogromną wpadkę.

Internauci wyśmiewają

Wśród głównych prowadzących „Panoramę” na TVP 2 jest 33-letni Karol Gnat. Podczas pożegnania z widzami na zakończenie wydania z wtorku 20 lipca, popełnił on spory błąd z poziomu szkoły podstawowej.

„A kiedy słońce ponownie okrąży ziemię i zatrzyma się niemal w tym samym punkcie, w telewizyjnej Dwójce usłyszą państwo znowu dźwięk Panoramy” – oznajmił dziennikarz.

Nie potrzeba było też długo czekać na reakcję widzów, którzy wyśmiali Karola Gnata w sieci nie mogąc uwierzyć, że takie słowa padły z ust wykształconego człowieka, który powinien doskonale wiedzieć, że to Ziemia okrąża Słońce, a nie na odwrót.

Panorama / YouTube: PL-Telewizja '16
Panorama / YouTube: PL-Telewizja '16

Samo nagranie też szybko stało się hitem Internetu i już zostało przerobione na popularnej platformie TikTok.

Wpadka zaważy na przyszłości dziennikarza?

Cała sytuacja jest bardzo niekorzystna dla Karola Gnata, który miał mieć podobno nadzieję na duży awans w Telewizji Polskiej.

Według informatorów z Woronicza, dziennikarz jest wymieniany wśród kandydatów do prowadzenia „Wiadomości” na TVP 1. Z powodu popełnionego błędu jego szanse mogły zostać zaprzepaszczone.

Co o tym myślicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ministerstwo Sprawiedliwości ma poważne zamiary wobec łamiących przepisy kierowców. Osobom pod wpływem będą zabierane pojazdy. Co jeszcze wiadomo

Jak informował portal „Życie.news”: Anna Dymna przeżywała bardzo trudne chwile. Jej życie to seria bolesnych momentów i artystycznych wzlotów. Dzisiaj obchodzi ważną okazję. O co chodzi

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Przemysław Kossakowski myślał o rozwodzie już od dnia ślubu? Rozstanie pary podróżników z każdym dniem robi się coraz bardziej sensacyjne

Sprawdź także ten artykuł: Mało kto pamięta o siostrze oraz bracie księcia Williama i Harry’ego. Oboje odsunęli się w cień. Wiadomo kim są i jak się potoczyło ich życie