W ubiegłym tygodniu media zelektryzowała wiadomość o rozstaniu słynnej celebryckiej pary podróżników.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pobrali się w październiku ubiegłego roku. Według doniesień, trzy miesiące później dziennikarz wyprowadził się z domu zaskakując żonę swoją decyzją.

Jak podaje jednak portal pomponik.pl, Przemysław Kossakowski miał się nosić z zamiarem rozwodu już od dnia swojego ślubu.

Fala krytyki

Rozstania pary celebrytów nie spodziewał się nikt. W mediach społecznościowych przecież pojawiało się wiele uśmiechniętych zdjęć i radosnych wpisów, a szczęśliwa Martyna Wojciechowska wielokrotnie opowiadała z zachwytem o swoim związku.

Dlatego też gdy obaj podróżnicy potwierdzili koniec małżeństwa sugerując, że była to decyzja dziennikarza, fala krytyki zalała szczególnie Przemka Kossakowskiego.

Ten wyjaśnił jednak, że ta decyzja była wynikiem długotrwałych rozmyślań i poprosił by go nie oceniać tylko na podstawie niepełnego obrazu wykreowanego przez media.

Teraz „Super Express” donosi, że przemyślenia Kossakowskiego na temat zakończenia związku zaczęły się już w dniu ślubu. Nie wiadomo jednak jak była tego przyczyna.

Na razie jednak żadne z małżonków nie złożyło pozwu rozwodowego. Czy oznacza to, że dadzą sobie jeszcze jedną szansę? Co o tym sądzicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nad Morzem Bałtyckim uchwycono niezwykłe zjawisko atmosferyczne, które przeraziło wiele osób. Opublikowane zdjęcia robią wrażenie

Jak informował portal „Życie.news”: Ostatni pomysł Harry’ego i Meghan zaskoczył królową Elżbietę. Kontrowersyjna para chce powrócić do Wielkiej Brytanii. Wiadomo jaki mają cel

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Ewa Chodakowska i Agnieszka Woźniak-Starak nie chcą mieć dzieci. Nie tylko one. Te gwiazdy się do tego przyznały. O kogo chodzi i jakie są przyczyny

Sprawdź także ten artykuł: Andrzej Duda ma już plany na swoją emeryturę po zakończeniu drugiej kadencji prezydenckiej? Odpowiedź polityka zaskoczyła dziennikarzy