Tradycyjnie utarło się, że spełnieniem każdej osoby jest założenie rodziny i posiadanie dziecka. W ostatnich jednak czasach wiele się zmieniło w tym temacie.

Jak podaje portal „Pudelek”, w Polsce mamy już kilka gwiazd, które ku zaskoczeniu swoich fanów publicznie i głośno mówią, że nie pragną mieć dzieci w swoim życiu. Co stoi za takim wyborem?

Inne priorytety

Dyskusję na temat wad i zalet dzieci wywołała ostatnio Ewa Chodakowska. Słynna trenerka była przez lata wielokrotnie pytana przez swoich obserwujących o założenie rodziny. Ostatnio jednak wyznała, że składać ostatecznie się na nią będzie tylko ona, jej mąż oraz ich pies.

Ewa Chodakowska nie planuje dzieci w jej życiu uważając, że jest to za duże poświecenie. Obecnie skupia się na karierze jako guru fitness.

Inną sławną celebrytką w tym temacie jest Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka już kilka lat temu mówiła, że po prostu nie ma rozwiniętego instynktu macierzyńskiego.

Agnieszka Woźniak-Starak/YouTube @Gala
Agnieszka Woźniak-Starak/YouTube @Gala

Podobnego zdania są też aktorki Magdalena Cielecka i Edyta Olszówka.

Z kolei Blanka Lipińska nie chce, ani nie ma z kim starać się o potomstwo. Nazwała też egoizmem staranie się o dzieci tylko po to by miał się kto nią zaopiekować w podeszłym wieku.

Kilka lat temu obiektem krytyki stała się też Maria Peszek, która decyzję o założeniu rodziny uznała za bardzo trudną oraz nie dałaby rady uchronić swojego dziecka przed „bólem życia”.

Co o tym myślicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wzruszający gest przyjaźni Beaty Szydło w kierunku Jarosława Kaczyńskiego. Była pani premier towarzyszyła prezesowi PiS podczas ważnej okazji

Jak informował portal „Życie.news”: William i Kate postanowili złamać wieloletnią tradycję? Znana jest przyczyna tej sytuacji. Fani rodziny królewskiej są niepocieszeni

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Cezary Pazura po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu? Aktor pokazał wyjątkowe zdjęcie z Edytą Pazurą ze wspaniałej uroczystości

Sprawdź także ten artykuł: Andrzej Duda ma już plany na swoją emeryturę po zakończeniu drugiej kadencji prezydenckiej? Odpowiedź polityka zaskoczyła dziennikarzy