Cezary Pazura i jego zona Edyta już od kilkunastu lat tworzą bardzo zgrane małżeństwo, a ich związek jest uznawany za jednych z najtrwalszych w polskim show-biznesie.

Choć parę dzieli 25 lat różnicy wieku, świetnie się ze sobą dogadują i nadal są w sobie zakochani. Jak podaje portal pomponik.pl, wszystko wskazuje też na to, że aktor i jego zona podjęli decyzję o odnowieniu przysięgi małżeńskiej.

Wyjątkowe zdjęcie

Cezary Pazura zaskoczył ostatnio swoich fanów, którzy obserwują go na Instagramie. Aktor w sobotę 17 lipca opublikował romantyczne zdjęcie, na którym widać jak całuje swoją żonę na tle natury.

Zdjęcie nie wywołało by pewnie aż takiego zainteresowania gdyby nie to, że oboje są w ślubnych strojach. Artysta ubrany jest w elegancki biały garnitur, a Edyta Pazura w białą sukienkę i ma wianek z białych kwiatów na głowie.

Cezary Pazura pokusił się także o wymowny podpis pod fotografią.

„Jak ja ją kocham! @edyta_pazura nie daruję Ci tej nocy !!! #kobietamojegożycia” – napisał aktor na portalu społecznościowym.

Miłość nadal trwa

Internauci pośpieszyli już z gratulacjami ciesząc się razem z parą z ich szczęścia i chwaląc pomysł odnowienia przysięgi małżeńskiej na łonie natury.

Para oryginalnie pobrała się 2 maja 2009 i w tym roku świętowała dwunastą rocznicę ślubu. Razem doczekali się już trójki dzieci: Amelii, Antoniego oraz Rity.

Gratulujemy i życzymy szczęścia!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To już oficjalne. Spore zmiany w programie 500 plus wejdą w życie już niebawem. Tysiące Polaków martwi się o swoją posadę. O co chodzi

Jak informował portal „Życie.news”: Senator PO komentuje zachowanie Donalda Tuska. Polityk mówi wprost, były premier nie powinien być liderem partii

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Internauci krytykują Przemka Kossakowskiego. Czy rozstanie z Martyną Wojciechowską to jego wina? Wpis dziennikarza jest niejednoznaczny

Sprawdź także ten artykuł: Absurdalne zarzuty biskupa. Teraz będzie musiał zapłacić za pomówienia dotyczące innego księdza i jego gosposi. O co chodzi