Donald Tusk bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej popularnych polityków w Polsce. Były premier kraju często zamieszcza wymowne wpisy w mediach społecznościowych, nawiązujące do obecnej partii rządzącej w Polsce.

Kilka tygodni temu Donald Tusk ogłosił zaskakującą wiadomość. Były przewodniczący Rady Europejskiej wrócił do krajowej polityki i został liderem Platformy Obywatelskiej.

Senator PO komentuje zachowanie Donalda Tuska

Okazuje się jednak, że powrót do polskiej polityki nieco zmęczył Donalda Tuska i już na początku lipca polityk udał się wraz ze swoją rodziną na wakacje do Chorwacji.

Donald Tusk/ screen youtube
Donald Tusk/ screen youtube
Donald Tusk/ screen youtube

Jak wyznał Donald Tusk, obiecał on swoim wnukom, że spędzi z nimi czas. Polityk zaznaczył jednak, że tydzień urlopu nie jest wystarczający do tego, by w pełni odpocząć, jednak takie wakacje są mu potrzebne.

Polityk mówi wprost, były premier nie powinien być liderem partii

Okazuje się, że decyzja Donalda Tuska nie spodobała się niektórym politykom PO. Senator Antoni Mężydło był zaskoczony zachowaniem byłego premiera i stwierdził, że nie nadaje się on na lidera partii.

Trzaskowski powinien od nowego roku stanąć na czele PO. Szybciej z Rafałem wygramy wybory niż z Tuskiem

- stwierdził polityk.

Donald Tusk. Źródło: Youtube naTemat.pl
Donald Tusk. Źródło: Youtube naTemat.pl

Ponadto senator dodał, że nie tylko on w PO nie jest zachwycony wakacjami Donalda Tuska. Wielu polityków tej partii uważa, że były przewodniczący Rady Europejskiej powinien wziąć się ostro do pracy.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO