Brytyjska rodzina królewska jest nieustannie na oczach i ustach całego świata. Wiele osób interesuje się losami zwłaszcza jej najpopularniejszych członków czyli królowej Elżbiety oraz jej wnuków Williama i Harry’ego, a także ich małżonek i dzieci.

Jak podaje portal jastrzabpost.pl, dużym zainteresowaniem cieszy się w obecnym czasie książę George, który za parę dni będzie obchodził urodziny.

Koniec z tradycją?

Najstarszy syn księcia Williama i Kate urodził się 22 lipca 2013 roku czyli skończy już osiem lat. W ramach celebracji, para książęca co roku publikowała nowy portret chłopca na swoich oficjalnych profilach w sieci.

Brytyjskie media donoszą, że tym razem tak się może nie stać, a to wszystko przez zachowanie internautów podczas Euro 2020 w stosunku do chłopca i jego rodziców.

Mały książę pojawił się wraz z nimi na trybunach podczas dwóch meczy Mistrzostw Europy w ramach reprezentowania królowej. Ubrany był wówczas, podobnie jak jego ojciec, w elegancki garnitur, co wyśmiało wiele osób w sieci.

Negatywne komentarze odnośnie wyglądu i stoickiego zachowania chłopca nie spodobały się księciu Williamowi i Kate, którzy poważnie zastanawiają się jak uchronić syna.

„Krążą plotki, że możemy nie zobaczyć urodzinowego zdjęcia księcia George’a. Księżną Kate i księcia Williama zdenerwowała nieuprzejmość ludzi szydzących z ich syna” – powiedziała królewska biografka Angela Levin.

Myślicie, że te doniesienia się sprawdzą?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To już oficjalne. Spore zmiany w programie 500 plus wejdą w życie już niebawem. Tysiące Polaków martwi się o swoją posadę. O co chodzi

Jak informował portal „Życie.news”: Senator PO komentuje zachowanie Donalda Tuska. Polityk mówi wprost, były premier nie powinien być liderem partii

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Internauci krytykują Przemka Kossakowskiego. Czy rozstanie z Martyną Wojciechowską to jego wina? Wpis dziennikarza jest niejednoznaczny

Sprawdź także ten artykuł: Absurdalne zarzuty biskupa. Teraz będzie musiał zapłacić za pomówienia dotyczące innego księdza i jego gosposi. O co chodzi