Brytyjska rodzina królewska może pochwalić się kilkoma skomplikowanymi historiami miłosnymi. Jedną z nich jest związek księcia Karola i Kamili.

Jak podaje portal pomponik.pl, zawierając związek małżeński po śmierci księżnej Diany, powiększyli oni nieco rodzinę sprawiając, że książę William i Harry otrzymali także przybrane rodzeństwo, o którym niewiele osób dziś pamięta.

Siostra i brat

Księżna Kamila w swoim pierwszym małżeństwie z Andrew Parker Bowles doczekała się dwójki dzieci, syna Toma i córki Laury.

Tom Parker Bowles zajmuje się pisaniem książek kucharskich i recenzji restauracji. W 2005 roku ożenił się on z dziennikarką modową Sara Buys, z która ma syna i córkę.

Z kolei Laura robi karierę związaną ze sztuką. W 2006 roku poślubiła byłego modela, a obecnie księgowego Harry’ego Lopes, z którym ma trójkę dzieci.

Laura Lopes i Tom Parker Bowles / YouTube: The List
Laura Lopes i Tom Parker Bowles / YouTube: The List

Skomplikowane relacje?

Swego czasu mówiło się, że przybrane rodzeństwo miało ze sobą niezbyt dobre relacje. Chodziło zwłaszcza o księcia Williama i Laurę Lopes, którzy nie umieli się porozumieć w sprawie trójkąta miłośnego jakim była skomplikowana relacja księcia Karola, Diany i Kamili.

„William i Laura toczyli straszne kłótnie o to, kto jest winny rozbicia ich rodzin. William winił Camillę za wszystkie krzywdy, jakie wyrządziła jego matce, co doprowadzało Laurę do wściekłości” - tłumaczy Katie Nicholl, autorka książki „Harry i William”.

Wszystko wskazuje jednak na to, że ich relacje ostatecznie się ociepliły, a Laura uczestniczyła w ślubach Williama i Kate, a także Harry’ego i Meghan.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nad Morzem Bałtyckim uchwycono niezwykłe zjawisko atmosferyczne, które przeraziło wiele osób. Opublikowane zdjęcia robią wrażenie

Jak informował portal „Życie.news”: Ostatni pomysł Harry’ego i Meghan zaskoczył królową Elżbietę. Kontrowersyjna para chce powrócić do Wielkiej Brytanii. Wiadomo jaki mają cel

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Ewa Chodakowska i Agnieszka Woźniak-Starak nie chcą mieć dzieci. Nie tylko one. Te gwiazdy się do tego przyznały. O kogo chodzi i jakie są przyczyny

Sprawdź także ten artykuł: Andrzej Duda ma już plany na swoją emeryturę po zakończeniu drugiej kadencji prezydenckiej? Odpowiedź polityka zaskoczyła dziennikarzy