Krzysztof Krawczyk zmarł niespodziewanie 5 kwietnia pozostawiając po sobie ogromne dziedzictwo. Jak podaje portal o2.pl, ma on zostać upamiętniony w swoim miejscu spoczynku wyjątkowym pomnikiem.

Wyjątkowy nagrobek

Menadżer artysty zajmuje się obecnie przygotowaniem nagrobka, który stanie na cmentarzu we wsi Grotniki pod Łodzią, który znajduje się blisko jego ukochanego domu.

Jeszcze w kwietniu został ogłoszony specjalny konkurs na jego wykonanie i wszystko wskazuje na to, że prace są już w zaawansowanym etapie. Samo miejsce jest już posprzątane co sugeruje, że pomnik ma zostać wkrótce zamontowany.

Ostatnio Andrzej Kosmala zamieścił w mediach społecznościowych ogłoszenie, w którym szuka kogoś, kto zająłby się przygotowaniem ważnego elementu przygotowywanego nagrobka.

Chodzi tutaj o specjalny płotek, który ma odgradzać grób i być miejscem wieszania pamiątkowych kartek, kwiatów i innych rzeczy przyniesionych przez fanów artysty.

Ważna inspiracja

Menadżer przy okazji pokazał też zdjęcie, które ma być inspiracją dla przygotowywanego miejsca ostatecznego spoczynku Krzysztofa Krawczyka.

Krzysztof Krawczyk przy grobie Elvisa w USA / screen Facebook
Krzysztof Krawczyk przy grobie Elvisa w USA / screen Facebook

Widać na nim piosenkarza, który stoi przed grobem legendarnego Elvisa Presleya w USA. Jak można zobaczyć, jego mogiła też została otoczona specjalnych płotkiem.

Godna inspiracja dla naszego polskiego Elvisa?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ministerstwo Sprawiedliwości ma poważne zamiary wobec łamiących przepisy kierowców. Osobom pod wpływem będą zabierane pojazdy. Co jeszcze wiadomo

Jak informował portal „Życie.news”: Anna Dymna przeżywała bardzo trudne chwile. Jej życie to seria bolesnych momentów i artystycznych wzlotów. Dzisiaj obchodzi ważną okazję. O co chodzi

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Przemysław Kossakowski myślał o rozwodzie już od dnia ślubu? Rozstanie pary podróżników z każdym dniem robi się coraz bardziej sensacyjne

Sprawdź także ten artykuł: Mało kto pamięta o siostrze oraz bracie księcia Williama i Harry’ego. Oboje odsunęli się w cień. Wiadomo kim są i jak się potoczyło ich życie