Jak podaje portal "Jastrząb Post", TVP zaliczyło kolejną wpadkę, którą szybko wyłapali internauci. Gafa dotyczyła prognozy pogody, która wskazywała, że Gdańsk zmaga się obecnie z tropikalnymi upałami. Internauci szybko przerobili zabawną wpadkę w mema. Co do tego ma Donald Tusk?

TVP zaliczyło kolejną wpadkę

Donald Tusk niedawno w dość spektakularny sposób wrócił do polskiej polityki. Od czasu gdy ponownie objął stery Platformy Obywatelskiej jest na ustach wszystkich. Były premier udziela wywiadów i na kolejnych wystąpieniach nie tylko punktuje rządy Prawa i Sprawiedliwości, ale także przedstawia swoją wizję Polski.

Donald Tusk/YouTube @cdutv
Donald Tusk/YouTube @cdutv
Donald Tusk/YouTube @cdutv

Po tym, jak Tusk postanowił wrócić aktywnie do polskiej polityki, w TVP pojawia się o nim wiele materiałów. W głównym wydaniu "Wiadomości" codziennie pojawia się wzmianka o Donaldzie Tusku i zwykle nie ma ona zbyt pochlebnego wydźwięku. W sieci nie brakuje memów związanych z TVP i szefem Platformy Obywatelskiej.

Ostatnio, w czasie przedstawiania prognozy pogody w TVP doszło do zabawnej gafy. Na pogodowej mapie wskazano, że w okolicach Trójmiasta, gdzie na co dzień mieszka Donald Tusk, termometry pokazują 221 stopni Celsjusza. Trzeba przyznać, że temperatura nie do pozazdroszczenia.

Wpadkę TVP od razu podłapali internauci, dopisując do niej "chcą usmażyć Tuska". Czego, jak czego, ale poczucia humoru internautom nie brakuje, podobnie jak dystansu do sporu politycznego.

Mem/ Instagram @make life harder
Mem/ Instagram @make life harder
Mem/ Instagram @make life harder

Jak wam podoba się ten mem?

To też może cię zainteresować: Miejsce ostatniego spoczynku Krzysztofa Krawczyka będzie wzorowane na należącym do Elvisa? Menadżer słynnego piosenkarza zmieścił wymowną wiadomość

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Potężna wpadka w uwielbianym przez Polaków teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Zaskakująca odpowiedź uczestnika rozbroiła widzów. W sieci jest wideo

O tym się mówi w Polsce: Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Rafała Królikowskiego. Aktor zdradził z czym przyszło mu się zmagać. "Organizm nie wytrzymał tego tempa"

O tym się mówi na świecie:Mało kto pamięta o siostrze oraz bracie księcia Williama i Harry’ego. Oboje odsunęli się w cień. Wiadomo kim są i jak się potoczyło ich życie