Nie da się ukryć, że teleturniej „Jeden z dziesięciu” od dekad jest uważany przez ogromną większość Polaków ze jeden z najlepszych programów rozrywkowych w telewizji i wciąż przyciąga ogromną widownię. Jak w każdym programie tego typu dochodzi w nim jednak do wyjątkowo zabawnych sytuacji, które łatwo przechodzą do historii. Tak było i tym razem.

Okazuje się, że w trakcie realizacji jednego z odcinków „Jednego z dziesięciu” pewien uczestników turnieju uległ stresowi i w dość nieoczekiwanie zabawny dla siebie, pozostałych uczestników i samych widzów odpowiedział na pytanie z zakresu architektury. Nawet prowadzący show Tadeusz Sznuk był widocznie rozbawiony!

Salwy śmiechu w jednym z odcinków „Jeden z dziesięciu”! Uczestnik udzielił wyjątkowo zabawnej odpowiedzi na pytanie

Teleturniej „Jeden z dziesięciu”, odkąd pojawił się w telewizji w 1994 roku uznawany jest za jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych programów o charakterze rozrywkowym. Choć minęło wiele lat to formuła nie uległa zmianie i zestawy pytań, na które odpowiadają uczestnicy show są tak samo trudne jak przed laty.

Nic zatem dziwnego, że można się mocno zestresować, gdy do głowy nie przychodzi nam żadna właściwa odpowiedź. Tak było w przypadku pewnego uczestnika, który otrzymał od prowadzącego program Tadeusza Sznuka pytanie z zakresu architektury. O co zapytał mężczyznę?

„Jak nazywa się element architektoniczny składający się z dwóch podpór?” – tak brzmiało zadane uczestnikowi pytanie. Właściwą odpowiedzią na pytanie była oczywiście arkada, jednak pan Jarosław nie mógł sobie przypomnieć, jak brzmi właściwa nazwa. Postanowił zatem powiedzieć, jak w dziecięcej grze… „pomidor”. Wyjątkowo zabawna i absurdalna wypowiedź wywołała śmiech u samego uczestnika, którym zaraził wszystkich obecnych, w tym Tadeusza Sznuka.

Uczestnik pokazał, ze ma do siebie spory dystans, a widzowie przed telewizorami również śmiali się do rozpuku. Nagranie z fragmentem programu znalazło się w sieci, na platformie YouTube.

Jak informował portal "Życie": KAMIL STOCH WPADŁ W POWAŻNE TARAPATY? CHODZI O JEGO ZDROWIE. CZY SKOCZEK BĘDZIE STARTOWAŁ W LETNICH KONKURSACH? DO MEDIÓW NAPŁYNĘŁY WAŻNE INFORMACJE

Przypomnij sobie: KLESZCZE OPANOWAŁY OGRÓD, ŻE STRACH NAWET KOSIĆ TRAWĘ? ZNANYCH JEST KILKA NATURALNYCH I SKUTECZNYCH METOD NA ODSTRASZENIE TYCH PAJĘCZAKÓW. JUŻ PO NICH

Portal "Życie" pisał również: JAK BOGATY JEST ABP. SŁAWOJ LESZEK GŁÓDŹ? BYŁY METROPOLITA GDAŃSKI NIECHĘTNIE KOMENTUJE SWÓJ MAJĄTEK. NA PYTANIA DZIENNIKARZY SZYBKO RZUCIŁ SŁUCHAWKĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PROGNOZA POGODY NIE POZOSTAWIA ŻADNYCH ZŁUDZEŃ! POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA POWAŻNE ZMIANY W POGODZIE. BĘDZIE DYNAMICZNIE! EKSPERCI OSTRZEGAJĄ