Jak przypomina portal "Jastrząb Post", związek Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego rozpadł się zaledwie trzy miesiące po tym, jak para stanęła na ślubnym kobiercu. Podróżniczka udzieliła pierwszego wywiadu po oficjalnym ogłoszeniu rozstania.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski nie są już razem

Przez długi czas Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowki uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par w show biznesie. Przez dłuższy czas nie afiszowali się ze swoim uczuciem, jednak kiedy stało się jasne, że są razem często można było ich zobaczyć razem na publicznych wyjściach.

Fani pary wróżyli im długą i szczęśliwą przyszłość. Wiele ich łączyło, między innymi zamiłowanie do podróży i odkrywania nieoczywistych miejsc. Przez lata mogliśmy zobaczyć wiele ich wspólnych zdjęć i przeczytać kilka wywiadów, w których postanowili opowiedzieć o łączących ich uczuciu.

W zeszłym roku na palcu Martyny Wojciechowskiej pojawił się pierścionek zaręczynowy. Potem przyszedł czas na ślub. Niestety małżeństwo nie stało się początkiem wspólnego życia, ale początkiem końca ich związku. Jako pierwsza o rozstaniu poinformowała Martyna Wojciechowska zamieszczając w mediach społecznościowych poruszający wpis. Teraz przyszedł czas na pierwszy wywiad podróżniczki.

Martyna Wojciechowska udzieliła pierwszego wywiadu po rozwodzie

W udzielonym wywiadzie Martyna Wojciechowska zdradziła, że ma kilka powodów o dumy. I choć nigdy nie udało jej się wywalczyć żadnego medalu w sporcie, to przyznałaby sobie go za bycie "wystarczająco dobrą mamą", "wystarczająco dobrą szefową", jednak najbardziej nagrodziłaby się za "wytrwałość".

I faktycznie wytrwałości Martynie Wojciechowskiej nie można odmówić. Podróżniczka od lat wychowuje samotnie córkę Marysię, łącząc rolę mamy z podróżami i pracą w show biznesie. Do tego ma na swoim koncie zdobycie Korony Ziemi, ukończony rajd Sahara-Dakar, a ostatnio założenie własnej fundacji.

Podzielacie zdanie Martyny Wojciechowskiej?

To też może cię zainteresować: Iza Małysz zaskoczyła wszystkich. Takiej decyzji nikt się nie spodziewał. Jak widać, nie tylko Justyna Żyła jest do tego zdolna

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W Polsce będą odbierać samochody? Ministerstwo Sprawiedliwości ma poważne zamiary wobec łamiących przepisy kierowców. O co chodzi w tym pomyśle

O tym się mówi: ZUS planuje zmiany w ważnych zasiłkach. Otrzymanie pieniędzy nie będzie takie proste. Co się zmieni