Jest najbardziej rozpoznawalną restauratorką w kraju, dzięki telewizyjnym programom, w których można ją zobaczyć.

Będąc prowadzącą program "Kuchenne rewolucje", na wzór Ramsaya Gordona, szusuje bezlitośnie po ego właścicieli i pracowników restauracji zgłoszonych do programu.

Jakich zmian w wyglądzie dokonała Magda Gessler?

Burza jej blond loków jest od wielu lat znakiem rozpoznawczym, a kobiece kształty w połączeniu z fryzurą, dały wielu ludziom skojarzenie ze słynną i uwielbianą przez dzieci Divą Świnką Pigi.

Tabloidy wciąż rozpisują się o tym, jak to celebrytka schudła, przytyła, a potem znowu zeszczuplała. Wbrew pozorom, takie tematy można poruszać w nieskończoność, czego dowodem jest doniesienie "Pomponika", który sugeruje, że Magda Gessler przeszła niesamowitą metamorfozę, która związana jest ze spektakularną zmianą fryzury.

Zdjęcie na jej instagramowym koncie podane jako dowód tej szalonej zmiany, pokazuje celebrytkę w charakterystycznym dla niej kolorowym stroju, z włosami swobodnie spiętymi z tyłu głowy. Odsłonięta twarz restauratorki prezentuje się w tym wydaniu uczesania równie ciekawie, co tonąca w tradycyjnej burzy loków.

Czy faktycznie tak bardzo się zmienia spinając włosy? "Pomponik" podaje też, że włosy Magdy Gessler jakby straciły na gęstości. Co to może oznaczać?

O tym się mówi głośno: Alicja Ostolska z "M jak miłość" ma dopiero 19 lat, a już wciągnął ją świat przepychu. Jej publikacje nie pozostawiają złudzeń

Zerknij też tutaj, aby nic co ważne Ci nie umknęło: Michał Wiśniewski nowym jurorem w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” Kogo zastąpi? Tego nikt się nie spodziewał

Nie przegap tego, co opisaliśmy ostatnio: Popularna aktorka “M jak miłość” pokazała swój dom. Fani są zachwyceni tymi wnętrzami. Jak mieszka Małgorzata Pieczyńska