Fotografie raz po raz zamieszczane przez jedną z najbardziej ulubionych aktorek kultowego serialu “M jak Miłość” robią w sieci prawdziwy szał. Serialowa Aleksandra pokazała swój dom, a fani nie mogą wyjść z podziwu! Wow, te wnętrza naprawdę robią wrażenie! Jak mieszka Małgorzata Pieczyńska?

Kultowy polski serial “M jak Miłość” zna niemalże każdy - zarówno młodsi widzowie, jak i starsi. Mimo iż produkcja jest na antenie już ponad 20 lat, wciąż jej popularność i oglądalność nie maleje, a wiele fanów przez te wszystkie lata dojrzewało wraz z aktorami, co wydaje się być fenomenalne.

Nietrudno się domyślić, że jednak mimo stałej obsady niektórzy aktorzy się zmieniają oraz pojawiają nowi. Małgorzata Pieczyńska, która w gra serialową Aleksandrę Chodakowską pojawiła się w produkcji w roku 2013 i od samego początku fani ją pokochali.

61 – latka gra postać, która mieszka w Warszawie, lecz nigdzie nie pracuje, co może nieco dziwić. Pozostaje to jednak dotychczas nierozwiązaną zagadką.

Małgorzata Pieczyńska pokazała dom!

Mimo iż serialowa Aleksandra rzadko dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, tak ostatnio pochwaliła się swoim domem w Szwecji. Wow, trzeba przyznać, że zarówno sam dom, jak i okoliczności przyrody wokół są fenomenalne!