„Twoja twarz brzmi znajomo” to program telewizyjny, które obecny jest na antenie Polsatu już od sześciu lat – pierwszy odcinek wyemitowano 8 marca 2014 roku. Format cieszy się ogromną popularnością, a występy uczestników upodabniających się do wielkich gwiazd budzą ogromne edycje.

Muzyczne show Polsatu prowadzą Maciej Dowbor oraz Piotr Gąsowski. Do tej pory powstało kilka edycji programu, którego popularność nie maleje.

Michał Wiśniewski nowym jurorem w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”

W ostatnim czasie w mediach pojawiła się informacja, która zaskoczyła fanów „Twoja twarz brzmi znajomo”. Okazuje się, że po sześciu edycjach Kacper Kuszewski pożegnał się z programem i nie zobaczymy go już w fotelu jurora.

Miejsce aktora zajmie Michał Wiśniewski. Wokalista grupy „Ich Troje” zrobił dużą karierę w show-biznesie, często wprost wyraża własne zdanie i nie przejmuje się opinią innych.

Tego nikt się nie spodziewał

Wiele osób zastanawia się, jak charakterystyczny twórca na polskiej scenie muzycznej poradzi sobie w roli jurora. Michał Wiśniewski w końcu słynie z ciętego języka.

Co ciekawe, muzyk współpracował już wcześniej z ekipą polsatowego show. Producenci programu „Twoja twarz brzmi znajomo” - firmę Endemol, realizowali również program „Jestem jaki jestem”, w którym Michał Wiśniewski zgodził się na filmowanie jego codziennego życia.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO