19-letnia Alicja Ostolska z serialu "M jak miłość" chwali się życiem w luksusach? Celebrytka publikuje w mediach społecznościowych filmy i fotorelacje z tego, jak bogato żyje. Nie ulega wątpliwości, że praca w telewizji niesie ze sobą wiele trudów związanych z rozpoznawalnością, sławą i udawaną przyjaźnią otoczenia...

Sława niesie też ze sobą spore dochody, luksusy i przepych. Dobrze już to wie dziewiętnastoletnia celebrytka grająca w serialu "M jak miłość".

Alicja Ostowska już wsiąkła w instagramowe życie?

Niewinna dziewczynka zmieniła się w kuszącą divę, która prezentuje się na mediach społecznościowych otoczona w bogactwie, luksusie i bez skrupułów pokazuje, ile znaczy dla niej posiadanie dóbr.

Grająca Alicję Wrońską, siostrzenicę księdza, w którego postac wciela się Maciej Damięcki Alicja Ostolska, nie może się wstydzić życia, jakie prezentuje na swoim koncie na Instagramie. Markowe ciuchy, kosmetyki, posiadłości, apartamenty, podróże i znajomości, to ponadczasowa oznaka elitarnego statusu.

Serialowa Ala dobrze wie, że na Instagramie nie może być przysłowiowej lipy, dlatego też robi wszystko na wzór swoich koleżanek i kolegów z branży, aby wyeksponować to, co jest najbardziej porządane i nieosiągalne dla większości "zwykłych Kowalskich".

Wielu internautów zachwyca się jej urodą, budową ciała, czy ubraniami, jednak nie wszystkie komentarze są przychylne eksponowaniu tego wszystkiego.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ważna wiadomość dla seniorów. Wiadomo już ile emerytury więcej dostaną

Zerknij: Poszukiwania Jacka Jaworka nadal trwają. Jest nagroda za pomoc w złapaniu podejrzanego o dokonanie zbrodni na bracie i jego rodzinie