Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył nagrodę pieniężną w wysokości 20 tysięcy złotych za udzielenie informacji pomocnych w ujęciu Jacka Jaworka lub odnalezieniu jego zwłok.

Poszukiwany żywy lub martwy?

Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym z powodu podejrzenia o dokonanie morderstwa na swoim bracie, jego żonie i ich nastoletnim synu. Do zabójstwa miało dojść według medialnych doniesień z powodów majątkowych.

Jacek Jaworek przebywał jakiś czas za granicą, a po powrocie do kraju zatrzymał się kątem w domu brata i jego rodziny. Jak zeznali świadkowie, poszukiwany często był pod wpływem alkoholu, awanturował się, a nawet ktoś słyszał, jak Jaworek do bliskich mówił "ZABIJĘ". Jacek Jaworek ukrył się w lesie Dąbrowy Zielonej?

Takie wnioski mozna wyciągnąć z komunikatu zamieszczonego przez śląską policję w czwartek 15 lipca na profilu facebookowym.

Funkcjonariusze mundurowi mają w planie poprowadzenie poważnej akcji poszukiwawczej w godzinach nocnych, aby mieć łatwiej ująć poszukiwanego zbiega. Policja nie może zdradzić, jakich cudów techniki użyją podczas tej potęźnej akcji. Każdy, kto wbrew zaleceniom unikania lasu nie zastosują się do nich, mogą się liczyć z przykrą niespodzianką...

Szanowni Państwo ❗️❗️❗️ Zwracamy się z prośbą do mieszkańców gminy Dąbrowa Zielona w powiecie częstochowskim oraz innych osób, aby w godzinach 18.00-6.00 przez kilka kolejnych dni unikali lub całkowicie powstrzymali się od przebywania na terenach leśnych w tej miejscowości. Ma to związek z działaniami służb w zakresie poszukiwań Jacka Jaworka oraz użyciem w tym miejscu specjalistycznego sprzętu.

O tym się mówi: Edward z "Sanatorium miłości" ma poważne kłopoty zdrowotne. Potrzebna była hospitalizacja

Zerknij tutaj: Odeszła wielka gwiazda polskiej sceny muzycznej. Słowa jej piosenek zna niemal każdy. Fani przesyłają kondolencje

Nie przegap: Iwona Wieczorek zaginęła 11 lat temu! Śledztwo w sprawie nadal nie zostało zakończone. Czy światło dzienne ujrzą nowe fakty