Edward z "Sanatorium miłości" oczekuje na zabieg w bydgoskim szpitalu. Całkowicie się oddał w ręce lekarzy specjalistów, a swój telefon oddał pod opiekę ukochanej Hani, którą pochwalił się jakiś czas temu na mediach społecznościowych.

Senior ma poważne problemy laryngologiczne. Czeka go operacja

Edward Kubacki cieszył się opinią jednego z najbardziej otwartego, szczerego wygłaszającego kontrowersyjne tezy uczestnika programu "Sanatorium miłości".

Mężczyzna jest znany z tego, że nie bał się mówić o wszystkim szczerze i z otwarością. Uczestniczki programu miał odwagę głośno krytykować, co zaowocowało tym, że w Internecie nadano mu osobliwe przezwisko "Dyktator".

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @jaka_to_melodia_tvp

To mogło być głównym powodem tego, że nie udało się Edwardowi spotkać w telewizyjnym show miłości.

Po zakończeniu programu na szczęście spotkał na swojej drodze Hanię, w której dostrzegł "fajnego kociaka". Ich wspólne szczęście zostało jednak zakłócone laryngologiczną chorobą Edwarda. Senior właśnie znalazł się na stole operacyjnym, co jego piękną wybrankę przyprawia o wielki strach o jego życie... - Edziu trafił właśnie do szpitala. Idzie pod nóż. To skomplikowana operacja laryngologiczna - wyznał "fajny kociak" "Pomponikowi".

Redakcja życzy seniorowi szybkiego powrotu do zdrowia. A Wy czego chcielibyście życzyć Edwardowi?

O tym się mówi: Mateusz Morawiecki ogłosił, że niektórzy obywatele stracą na zawsze swoje samochody. O co chodzi

Zerknij: Dziecięca gwiazda „M jak Miłość” ma problemy zdrowotne. Jej mama ujawniła co się wydarzyło i jak dalej potoczy się jej kariera w serialu