Jak przypomina portal Super Express, Iwona Wieczorek zaginęła dokładnie w noc z 16 na 17 lipca 2010 roku. Od zaginięcia młodej kobiety mija zatem już 11 lat, a śledztwo w tej sprawie nadal nie zostało zakończone.

Czy światło dzienne ujrzą nowe fakty?

W poszukiwania Iwony Wieczorek przez wiele lat włączone były służby w niemal całym kraju, a także detektywi oraz dziennikarze śledczy. Rodzina młodej kobiety szukała pomocy także u jasnowidzów. Finalnie jednak nikt nie potrafił pomóc w tej sprawie.

Dziennikarz Super Expressu przeprowadził ostatnio rozmowę z Januszem Szostakiem, który jest autorem książki „Co się stało z Iwoną Wieczorek?”. Jakie jest zdanie pisarza na temat tego, co działo się podczas śledztwa.

- Dużo wniosły nasze poszukiwania, prowadzone razem z "Fundacją Na Tropie", dokończone w przeddzień poprzedniej rocznicy zaginięcia Iwony Wieczorek. Nie mówię jednak o stronie materialnej, bo żadnych szczątków wówczas nie znaleźliśmy. Udało się za to dostrzec tło tej sprawy. Rzeczy, których wcześniej się nie spodziewałem, nie brałem ich na poważnie pod uwagę, okazały się kluczem – wyznał Janusz Szostak podczas rozmowy.

Śledztwo nie było prowadzone poprawnie

Co więcej, dziennikarz śledczy uważa, że działania prowadzone przez ostatni rok umożliwiły stworzenie połączeń pomiędzy zaginięciem młodej kobiety, a osobami z jej środowiska. Janusz Szostak nie ma jednak wątpliwości, co do tego, że Iwona Wieczorek została zamordowana.

Autor zaznacza także, że podczas śledztwa dopuszczono się wielu zaniedbań, które w znaczny sposób odbiły się na sprawie. Nadal nie zostało przesłuchanych wiele osób, a niektóre fakty nie zostały dokładnie przeanalizowane.

Czy zatem kiedykolwiek śledztwo w sprawie Iwony Wieczorek zostanie zakończone i dowiemy się prawdy na temat tego, co stało się z młodą kobietą?

Jak informował portal "Życie": PODWYŻKI DLA EMERYTÓW I RENCISTÓW W 2022 ROKU MOGĄ ZASKOCZYĆ! ILE WYNIESIE PRZYSZŁOROCZNA WALORYZACJA ŚWIADCZEŃ

Przypomnij sobie: ILE ZARABIA VIKI GABOR? SUMY, OD KTÓRYCH MOŻNA DOSTAĆ PALPITACJI SERCA! MAJĄTEK 14-LETNIEJ WOKALISTKI JEST IMPONUJĄCY! ARTYSTKA OSIĄGNĘŁA BARDZO DUŻO

Portal "Życie" pisał również: GWIAZDA SERIALU „KOMISARZ MAMA” PRZEŻYWA NIEZWYKLE TRUDNE CHWILE. AKTORKA STRACIŁA BARDZO BLISKĄ OSOBĘ. PAULINA CHRUŚCIEL WE ŁZACH. FANI WSPÓŁCZUJĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KLESZCZE OPANOWAŁY OGRÓD, ŻE STRACH NAWET KOSIĆ TRAWĘ? ZNANYCH JEST KILKA NATURALNYCH I SKUTECZNYCH METOD NA ODSTRASZENIE TYCH PAJĘCZAKÓW. JUŻ PO NICH