Trzeba przyznać, że Viki Gabor potrafiła doskonale wykorzystać 5 minut, które przyszło po wygraniu Eurowizji Junior. Jak donosi serwis O2, na koncie 14-letniej wokalistki widnieje naprawdę spora kwota. Piosenkarka zarobiła naprawdę niemałe pieniądze, a jej majątek może być potężny!

Viki Gabor poznaliśmy w trakcie programu telewizyjnego „The Voice Kids”, w którym nastolatka pokazała swój niebywały talent wokalny. Umiejętności docenili nie tylko sami jurorzy,. Ale i widzowie, dzięki czemu Gabor zwyciężyła i zyskała szansę na reprezentowanie Polski w trakcie konkursu Eurowizji Junior, w którym jako druga pod rząd wokalistka z Polski – po Roksanie Węgiel – wygrała. Te dwa zwycięstwa otworzyły jej drogę do wielkiej kariery.

Jaki majątek posiada Viki Gabor? To naprawdę ogromne pieniądze! 14-letnia wokalistka ma na koncie naprawdę wiele

Popularność, która przyszła po Eurowizji Junior nie była wielkim zaskoczeniem. Wokalistka szybko zyskała rzeszę fanów, a na samym Instagramie śledzi ją ponad 670 tysięcy osób, co jest naprawdę imponującym wynikiem. To wiąże się z licznymi kontraktami reklamowymi, a kolejną część jej zarobków stanowią gaże za koncerty.

Jak ustalił „Super Express”, na który powołuje się serwis O2, za zaśpiewanie 2-3 piosenek podczas festiwalu transmitowanych przez telewizję Viki Gabor może otrzymywać nawet 20 tysięcy złotych. Jeden post z lokowaniem produktu w social mediach to natomiast wynagrodzenie w postaci 50 tysięcy złotych.

To jednak nie wszystko. „SE” donosi, że wokalistka w ciągu ostatniego roku zarobiła 600 tysięcy złotych. To potężna suma, ale nad finansami córki pieczę mają rodzice i kontrolują, na co Viki wydaje zarobione kwoty.

„Nie wydaję jeszcze pieniędzy. Trzymają je dla mnie rodzice i zawsze uzgadniam z nimi, co mogę kupić” - wyjaśniła Viki Gabor w rozmowie z "Party".

Jak informował portal "Życie": GŁÓWNY INSPEKTOR SANITARNY NIE MA WĄTPLIWOŚCI. POLSKA POWINNA PÓJŚĆ W ŚLADY FRANCJI I WPROWADZIĆ ZASADY DLA NIEZASZCZEPIONYCH. MAMY KOMENTARZ RZĄDU

Przypomnij sobie: GWIAZDA GRUPY 2 PLUS 1 ZOSTAŁA JUŻ KOMPLETNIE ZAPOMNIANA. ELŻBIETA DMOCH BYŁA KIEDYŚ JEDNĄ Z NAJPOPULARNIEJSZYCH WOKALISTEK. CO SIĘ Z NIĄ TERAZ DZIEJE

Portal "Życie" pisał również: JAK WYGLĄDAŁY OSTATNIE LATA ŻYCIA IRENY DZIEDZIC? ZNANA PREZENTERKA I GWIAZDA TELEWIZJI ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYMI PROBLEMAMI. PORUSZAJĄCE WARUNKI ŻYCIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NAJLEPSZE KWITNĄCE KRZEWY DO UPRAWY W OGRODACH I NA DZIAŁKACH. SZEŚĆ Z NICH TO PRAWDZIWI FAWORYCI WIELU OGRODNIKÓW. SĄ PIĘKNE I NIEZWYKLE EFEKTOWNE