Informacja o śmierci Krzysztofa Krawczyka była jedną z najsmutniejszych informacji, jakie otrzymaliśmy w tym roku. Wiele osób do dziś nie może pogodzić się z tym, że znanego artysty nie ma już z nami. Jednak od czasu jego śmierci, między najbliższymi mu osobami nieustannie narastają konflikty.

Nie gaśnie konflikt

Jak informuje portal Super Express, jedna z potyczek toczy się pomiędzy menadżerem Krzysztofa Krawczyka – Andrzejem Kosmalą, a Marianem Lichtmanem – członkiem zespołu Trubadurzy. Jak się okazuje, konflikt z dnia na dzień przybiera na sile.

Co więcej, teraz obaj panowie zaangażowali się w rodzinne sprawy Krzysztofa Krawczyka. Jak się okazuje, w Internecie pojawił się wpis Mariana Lichtmana, w którym to muzyk ujawnił, co takiego napisał mu Andrzej Kosmala.

Internauci są poruszeni!

- Kochani Fejsbukowicze, wiem, że jesteście już zmęczeni wojną, którą wywołał Kosmala, ale nie mogę się powstrzymać, przed pokazaniem Wam tego, co ten agent i towarzysz wysłał mi o 1.30 w nocy. To znane metody sprzed lat, kiedy Polska była w niewoli komunistycznej . Czytajcie: "A więc jesteś biologicznym ojcem Krzysia. To będzie sensacja. Naprawdę tego pragniesz?" Krzysiek w grobie się przewraca!!! – brzmi wpis Mariana Lichtmana.

Pod postem niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, którzy są mocno zainteresowani całą sprawą. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?