Niedawno TVP zorganizowało koncert upamiętniający Krzysztofa Krawczyka. Niestety na koncert ku pamięci jego ojca zaproszenia nie otrzymał Krzysztof junior. Pojawily się oświadczenia wydane przez obie strony.

Krzysztof junior nie dostał zaproszenia na koncert ku pamięci ojca

Krzysztof Krawczyk Junior/Youtube
Krzysztof Krawczyk Junior/Youtube

Zmarły Krzysztof Krawczyk miał za sobą kilka małżeństw. Muzyk doczekał się tylko jednego dziecka. Jego syn Krzysztof Junior był owocem związku z piosenkarką Haliną Żytkowiak. Jak się okazuje Krawczyk Junior nie ma gdzie mieszkać. Nie może także liczyć na spadek. Krzysztof Junior nie ma praktycznie gdzie mieszkać.

47-letni syn muzyka aktualnie mieszka w maleńkim pokoju który zajmuje w mieszkaniu wujka. Syn Krzysztofa Krawczyka żyje w nagannych warunkach. Nie jada nawet ciepłych posiłków. W sieci pojawiła się zbiórka, która ma pomóc mężczyźnie stanąć na własnych nogach.

Krzysztof Krawczyk/ screen YT
Krzysztof Krawczyk/ screen YT
Krzysztof Krawczyk/ screen YT

Jak twierdzi Telewizja Polska, zaproszenie dla Krawczyka juniora było i miało zostać mu doręczone za pośrednictwem Krzysztofa Cwynara. Jak oświadcza Krzysztof junior żadnego zaproszenia nie otrzymał.

– Oświadczam, że nie otrzymałem oficjalnego zaproszenia na piśmie na opolski koncert pamięci mojego ojca. Jedynie informację telefoniczną, którą otrzymał z TVP Krzysztof Cwynar i przekazał mnie, że mam być tylko gościem na widowni. Bardzo mi smutno z tego powodu, że nie uwzględniono mnie jako wykonawcy w koncercie ku czci mojego ojca. Miałem nadzieję wykonać utwór, który mój ojciec dedykował mnie przed laty – czytamy.

Jak informował portal "Życie": MRÓWKI NIE CHCĄ WYNIEŚĆ SIĘ Z DOMU, MIMO STOSOWANIA WIELU METOD I CHEMICZNYCH ŚRODKÓW? SĄ NA NIE PROSTE SPOSOBY NASZYCH BABĆ. MOŻNA JE WYKORZYSTAĆ

Przypomnij sobie: AGNIESZKA CHYLIŃSKA POSTANOWIŁA POUKŁADAĆ SWOJE ŻYCIE I WYBRAŁA CAŁKIEM NOWĄ DROGĘ. GWIAZDA PLANOWAŁA WIELKIE ZMIANY OD DAWNA. DZIĘKUJE WIELU OSOBOM

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRZYSZTOF JACKOWSKI PRZEKAZAŁ POLAKOM NAJNOWSZĄ WIZJĘ, KTÓRA DOTYCZY NAJBLIŻSZYCH TYGODNI. WIĘKSZOŚĆ Z NAS NIE BĘDZIE ZACHWYCONA TYM, CO POWIEDZIAŁ