Jak informuje serwis Goniec, w życiu Agnieszki Chylińskiej zapowiadają się spore zmiany. Ku zaskoczeniu fanów wokalistka postaowiła podziękować dotychczasowym współpracownikom i potwierdziła jasno, że szykuje się do ułożenia swoich spraw od nowa. Tajemniczy wpis daje jednak wyraźnie do zrozumienia, że to całkiem nowa droga.

Piosenkarka miała planować zmiany od pewnego czasu. Agnieszka Chylińska, mimo wielokrotnych zmian stylu i wizerunku, a nawet tworzonej muzyki wciąż pozostawia dla siebie swoje życie prywatne. Jednak niedawno zrobiła wyjątek i zdradziła, że jest mamą dzieci, z których dwoje wymaga specjalistycznej opieki. Ujawniła również, że nie może spodziewać się pomocy ze strony państwa.

Agnieszka Chylińska wchodzi na nową drogę życiową. Wokalistka oficjalnie podziękowała współpracownikom

Wokalistka od zawsze unika rozmów o swoim życiu prywatnym, szczególnie partnerze, Marku. Jakiś czasu temu zaprzeczyła jednak krążącym plotkom, jakoby miała rozstać się z ukochanym, mówiąc, że w jej domu wszystko jest w porządku.

Jednak Agnieszka Chylińska wyjawiła niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych, że w jej życiu zachodzą bardzo poważne zmiany. Piosenkarka miała się zająć „generalnymi porządkami”. Mimo, ze wpis pozostaje bardzo tajemniczy i nie wiadomo, czy chodzi o życie zawodowe czy prywatne to widać, że artystka zapowiada wielkie zmiany.

Pojawiła się sugestia, że wokalistka spotkała na swojej drodze ludzi, którzy rozumieją jej wizję i wspierają w zmianach.

Na koniec wpisu Agnieszka Chylińska podziękowała wszystkim osobom, z którymi do tej pory pracowała. Złożyła tez podziękowania za „początek nowej drogi”.

Jak informował portal "Życie": PODCZAS KONCERTU KU PAMIĘCI KRZYSZTOFA KRAWCZYKA DOSZŁO DO BARDZO WZRUSZAJĄCYCH SCEN. TELEWIZJA POLSKA NIE POKAZAŁA WSZYSTKIEGO, CO SIĘ WYDARZYŁO

Przypomnij sobie: PRAWDA O TYM, CO TOMASZ KAMMEL NAPRAWDĘ MYŚLI O MARZENIE ROGALSKIEJ WYSZŁA NA JAW. PREZENTER WRESZCIE SKOMENTOWAŁ JEJ ODEJŚCIE Z TVP. POSZŁO NA ŻYWO

Portal "Życie" pisał również: MRÓWKI NIE CHCĄ WYNIEŚĆ SIĘ Z DOMU, MIMO STOSOWANIA WIELU METOD I CHEMICZNYCH ŚRODKÓW? SĄ NA NIE PROSTE SPOSOBY NASZYCH BABĆ. MOŻNA JE WYKORZYSTAĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DA SIĘ ZRZUCIĆ WAGĘ DWÓCH DOROSŁYCH MĘŻCZYZN? UZNAWANA ZA NAJCIĘŻSZĄ NA ŚWIECIE KOBIETA UDOWODNIŁA, ŻE WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. DZIŚ WYGLĄDA JAK BOGINI