Jak informuje serwis Lelum, Krzysztof Jackowski postanowił po raz kolejny w ostatnim czasie przekazać Polakom za pośrednictwem swojego kanału na YouTube swoją najnowszą przepowiednię. Jasnowidz z Człuchowa, choć specjalizuje się w pomocy w odnajdywaniu osób zaginionych zarówno policji, jak i osobom prywatnym od pewnego czasu mocno udziela się w sieci na temat najbliższej przyszłości czekającej Polskę i cały świat.

Jasnowidz stał się bardzo aktywny szczególnie od czasu ogłoszenia pandemii. Jackowski regularnie odbywa sesje na żywo ze swoimi sympatykami za pośrednictwem kanału w serwisie YouTube. Krzysztof Jackowski poinformował, jak jego zdaniem będą wyglądać najbliższe miesiące w Polsce. Wiele osób nie będzie zachwyconych.

Krzysztof Jackowski przedstawił swoją nową wizję dotyczącą najbliższych miesięcy. Lato w tym roku nie będzie nas rozpieszczać?

Na swoim kanale JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official jasnowidz bardzo często odpowiada na pytania od swoich fanów. Tym razem po raz kolejny został zapytany o to, jak będzie wyglądało tegoroczne lato. Polacy chcieliby, aby było ciepłe, słoneczne i pozwalało na aktywny wypoczynek nad morzem, na Mazurach czy w górach. Okazuje się, że Jackowski zna odpowiedź na to pytanie: jakie będą wakacje 2021, jeśli chodzi o pogodę.

„Moja znajoma jeszcze zimą pytała mnie, jakie będzie lato. I przypomniała mi to niedawno, co powiedziałem. Powiedziałem, że będzie fatalne – stwierdził w jednym z ostatnich filmów.

Jego zdaniem, lipiec i sierpień nie będą się specjalnie różnić od tego, czego doświadczyliśmy w kwietniu, maju czy czerwcu. Ma być deszczowo i pochmurnie, a prawdziwe lato będzie bardzo krótkie i upalne – dopiero na przełomie lipca i sierpnia.

Jak informował portal "Życie": PODCZAS KONCERTU KU PAMIĘCI KRZYSZTOFA KRAWCZYKA DOSZŁO DO BARDZO WZRUSZAJĄCYCH SCEN. TELEWIZJA POLSKA NIE POKAZAŁA WSZYSTKIEGO, CO SIĘ WYDARZYŁO

Przypomnij sobie: PRAWDA O TYM, CO TOMASZ KAMMEL NAPRAWDĘ MYŚLI O MARZENIE ROGALSKIEJ WYSZŁA NA JAW. PREZENTER WRESZCIE SKOMENTOWAŁ JEJ ODEJŚCIE Z TVP. POSZŁO NA ŻYWO

Portal "Życie" pisał również: MRÓWKI NIE CHCĄ WYNIEŚĆ SIĘ Z DOMU, MIMO STOSOWANIA WIELU METOD I CHEMICZNYCH ŚRODKÓW? SĄ NA NIE PROSTE SPOSOBY NASZYCH BABĆ. MOŻNA JE WYKORZYSTAĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DA SIĘ ZRZUCIĆ WAGĘ DWÓCH DOROSŁYCH MĘŻCZYZN? UZNAWANA ZA NAJCIĘŻSZĄ NA ŚWIECIE KOBIETA UDOWODNIŁA, ŻE WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. DZIŚ WYGLĄDA JAK BOGINI