Nie da się ukryć, że wśród nas jest wielu fanów serialu „Przyjaciele”! Niedawno w mediach pojawiła się elektryzująca wiadomość! Producenci serialu postanowili, że po 27 latach przerwy, uwielbiany przez miliony serial znów zagości na ekranach naszych telewizorów.

Znany serial znów zagościł na ekranach!

Fani pamiętają bowiem, że pierwszy odcinek popularnego serialu pojawił się w telewizji w 1994 roku. Producenci nie zdawali sobie jednak wtedy sprawy z tego, że serial odniesie tak ogromny sukces i będzie znany niemal na całym świecie.

Kilka dni temu został wyemitowany specjalny odcinek serialu „Friends: The Reunion”, w którym to po 27 latach mogliśmy znów zobaczyć znanych aktorów zasiadających na jednej kanapie! Ku radości fanów produkcji, na planie pojawili się wszyscy aktorzy!

Nie zabrakło oczywiście uwielbianej Jennifer Aniston, a także pozostałych aktorów : Lisy Kudrow, Corteney Cox oraz Davida Schwimmera, Matta LaBlanca i Matthew Perry’ego! Warto jednak zaznaczyć, że przed kilkoma laty producenci serialu postanowili zrobić symulację, która to miała na celu uwidocznić, jak aktorzy będą wyglądać w 2024 roku. Okazuje się jednak, że symulacja ta była mocno nietrafiona!

Producenci mocno się pomylili!

Fani od razu zauważyli, że na przedstawionej przed kilkoma laty symulacji, aktorzy mieli wyglądać o wiele starzej, niż faktycznie ma to obecnie miejsce. Wiele osób zasugerowało w komentarzach, że w latach kiedy robiona była symulacja mało kto dopuszczał do siebie zbawienną rolę botoksu!

- Oni po prostu dodali im kilogramów, siwych włosów i zmarszczek. Dobrze, że odkryto botoks – brzmi jeden z komentarzy!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PUBLIKACJA ZDJĘĆ EWY KOPACZ PO WIELU LATACH OD WYDARZEŃ ZE SMOLEŃSKA MOGŁA MIEĆ ZUPEŁNIE INNY CEL? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ PUŁKOWNIK SEVERSKI

O tym się mówi na świecie: NIESAMOWITA HISTORIA 26-LATKI PORUSZYŁA INTERNAUTÓW. TO NIEPRAWDOPODOBNE, CO MATKA JEST W STANIE ZROBIĆ DLA SWOJEGO DZIECKA

Z życia gwiazd: WCZORAJ MIAŁA MIEJSCE OFICJALNA PREMIERA FILMU "DRUGA POŁOWA"! AKTORKI I AKTORZY ZAPOZOWALI DLA MEDIÓW