Lisa Kudrow, jedna z głównych bohaterek kultowego i uwielbianego na całym świecie serialu komediowego “Przyjaciele” ma ogromne powody do radości, którymi pochwaliła się za pomocą mediów społecznościowych. W sieci posypały się najlepsze życzenia od tysięcy fanów! O czym mowa?

Niezwykle popularny amerykański sitcom “Przyjaciele” od samego początku emisji na szklanych ekranach zdobył uznanie widzów na całym świecie. Mimo iż serial emitowany był w latach 1994 – 2004, to w dalszym ciągu jego oglądalność nie spada, a fani chętnie oglądają przygody swoich ulubionych fanów po raz kolejny.

Lisa Kudrow to jedna z kilku głównych bohaterów serialu – w produkcji wcielała się w niezwykle zabawną i nieco roztrzepaną Phoebe Buffay, którą fani pokochali od razu.

Mimo kariery znalazła czas dla rodziny!

Aktorka pomimo błyskawicznie rozwijającej się kariery znalazła czas na założenie rodziny – z mężem Michaelem Sternem doczekali się jednego potomka, Juliana Murraya, który przyszedł na świat w roku 1998.

Ciąża Lisy Kudrow była wykorzystana i wpleciona w fabułę serialu, co bardzo zadowoliło i zaskoczyło fanów produkcji.

Artystka właśnie pochwaliła się w sieci, że jej syn skończył już 23 lata! Przy okazji zaprezentowała jego wygląd, który przez fanów jednogłośnie oceniony był jako niesamowicie atrakcyjny! Internauci zaczęli masowo składać najlepsze życzenia, a wśród nich była między innymi Jennifer Aniston.