Wczoraj miała miejsce premiera nowej komedii romantycznej „Druga połowa” w reżyserii Łukasza Wiśniewskiego. W produkcji zobaczymy oczywiście same gwiazdy naszego polskiego kina, które wczoraj w blasku fleszy pozowały na ściance!

Wczorajsza premiera wzbudziła wiele emocji!

Jak podaje portal Plotek, na wczorajszej premierze nie zabrakło oczywiście Cezarego Pazury, który w filmie wcielił się w ojca głównej bohaterki. Znany aktor pojawił się na wczorajszej gali w towarzystwie swojej ukochanej żony!

Na ściance pozowała dumnie także odtwórczyni głównej roli – Marianna Zydek. Aktorka w filmie „Druga połowa” zagrała lekarkę Magdę. Na wczorajszy wieczór Marianna wybrała bardzo skromną, ale niezwykle elegancką stylizację.

Zabrakło kilku gwiazd

Na premierę przybyli także pozostali aktorzy, m.in. Jacek Knap oraz Joanna Kuberska. Niestety wśród gości zabrakło Małgorzaty Rozenek – Majdan i Macieja Musiała.

Wiele osób było zaskoczonych obecnością Zbigniewa Bońka, a także praktycznie całej naszej kadry piłkarzy. Ich obecność spowodowana była faktem, że w jedną z ról w filmie „Druga połowa” wcielił się sam Grzegorz Krychowiak. Rozbawiony Zbigniew Boniek dowcipkował, że wiele osób mówi już o Oscarze dla piłkarza!

Wśród gości obecnych na premierze filmu mogliśmy zobaczyć także Karolinę Malinowską oraz Oliviera Janiaka. Para jak zwykle wybrała niezwykle gustowną stylizację!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PUBLIKACJA ZDJĘĆ EWY KOPACZ PO WIELU LATACH OD WYDARZEŃ ZE SMOLEŃSKA MOGŁA MIEĆ ZUPEŁNIE INNY CEL? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ PUŁKOWNIK SEVERSKI

O tym się mówi na świecie: NIESAMOWITA HISTORIA 26-LATKI PORUSZYŁA INTERNAUTÓW. TO NIEPRAWDOPODOBNE, CO MATKA JEST W STANIE ZROBIĆ DLA SWOJEGO DZIECKA

Z życia gwiazd: ANDRZEJ PIASECZNY WYJAŚNIŁ, DLACZEGO PRACOWAŁ DLA TELEWIZJI POLSKIEJ. ARTYSTA POWIEDZIAŁ JASNO, CZEMU NIE MÓWIŁ O SWOICH POGLĄDACH. PADŁY MOCNE SŁOWA