Cezary Pazura jest jednym z najbardziej lubianych i popularnych aktorów w naszym kraju. Gwiazdor ma ogrom ról na koncie, a od pewnego czasu doskonale radzi sobie w Internecie, prowadząc w serwisie Youtube własny kanał. Mężczyzna jest czynny również w mediach społecznościowych i właśnie za pośrednictwem Instagrama postanowił pochwalić się swoją rodziną.

Najnowszy post Cezarego Pazury robi furorę w sieci

Cezary Pazura kilka lat temu ułożył sobie życie prywatne po latach trudnego okresu w swoim życiu. Gdy poznał Edytę Zając wszystko się zmieniło na lepsze, a aktor poczuł drugą młodość.

Para szybko wzięła ślub i doczekała się już trójki dzieci. Aktor ma z pierwszego małżeństwa córkę Anastazję, która dziś ma 33 lata i świetnie dogaduje się z rodziną taty. Pojawiła się w życiu aktora, zanim skończył trzydzieści lat, a samotne ojcostwo nie było dla niego łatwym doświadczeniem.

Córka aktora jest uroczą dziewczynką

Dziś Cezary Pazura przeżywa ojcostwo zupełnie inaczej, jako dojrzały mężczyzna. Z żoną Edytą ma trójkę pociech – to 12-letnia Amelia, 9-letni Antoni i 3-letnia Rita. Aktor nie widzi świata poza swoją rodziną.

Na Instagramie Cezarego Pazury często możemy zobaczyć rodzinne fotografie. Teraz aktor postanowił pochwalić się najmłodszą córką.

Filmik rozbawił fanów Cezarego Pazury, nie mogli oni wytrzymać ze śmiechu. Kto wie, może mała Rita również zostanie aktorką. Jak widać, ma do tego predyspozycje.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO