Piotr Żyła zdecydowanie przeżywa swój złoty okres. Odniósł wielki sukces w Oberstdorfie – został mistrzem świata na skoczni normalnej. Skoczek regeneruje się po ostatnich wydarzeniach.Z kolei jego ukochana, Marcelina Ziętek, wciąż chętnie i aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Postanowiła nawet pochwalić się pierścionkiem. Czy to coś znaczy?

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła na wspólnych wakacjach

Super Express zauważa, że Piotr Żyła może mówić o świetnym okresie – nie dość, że dopiero co udało mu się zdobyć tytuł mistrza świata, choć nie był faworytem, to teraz dostaje masę gratulacji z całej Polski i świata.

Marcelina Ziętek również jest bardzo dumna z ukochanego. Partnerka Piotra Żyły chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Tym razem Marcelina pochwaliła się fotką ze wspólnego wyjazdu z ukochanym.

Na Instastory Marceliny możemy zobaczyć jak ona i ukochany relaksują się w jacuzzi. Młoda aktorka coraz śmielej pokazuje ukochanego w swoim mediach społecznościowych. Tym razem Piotrek pokazał cos więcej niż jak to zazwyczaj bywa jedną z kończyn. Na nagraniach prawie widać jego twarz! To już duży krok.

Choć Marcelina i Piotr niemało pokazują swoja relację w mediach społecznościowych, fani zakochanych ewidentnie chcą widzieć więcej. W komentarzach pod zdjęciami Marceli nie brakuje słów aprobaty.

Jak informował portal "Życie": 20 TYSIĘCY ZŁOTYCH EMERYTURY? TO BARDZO MOŻLIWE. NAUKOWCY ZAJMUJĄCY SIĘ FUTUROLOGIĄ ZAPOWIADAJĄ, JAK BĘDĄ WYGLĄDAĆ KOLEJNE LATA W POLSCE

Przypomnij sobie: EDYTA GÓRNIAK OTRZYMUJE PROPOZYCJE WSPÓŁPRACY W ZNANYCH PROGRAMACH. ZA UDZIAŁ MA PROPONOWANE NIEBOTYCZNIE WYSOKIE SUMY. TO WRĘCZ NIE DO WIARY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRZYSZTOF RUTKOWSKI BĘDZIE MIAŁ PROBLEMY PRZEZ SPRAWĘ IWONY WIECZOREK? ZNANY DZIENNIKARZ ŚLEDCZY POSTANOWIŁ UJAWNIĆ ISTOTNE SZCZEGÓŁY. WŁOS SIĘ JEŻY