Całkiem nowe informacje dotyczące Edyty Górniak mogą zaskoczyć wiele osób. Piosenkarka ostatnio raz po raz otrzymuje propozycje współpracy w znanych programach rozrywkowych. Za udział ma proponowane niebotycznie wysokie sumy. To wręcz nie do wiary! O jakich kwotach mowa? Oraz czy gwiazda zdecyduje się podjąć owej współpracy?

Edyta Górniak bez cienia wątpliwości należy do najbardziej kontrowersyjnych w ostatnich miesiącach osób w polskim show – biznesie. Kobieta zasłynęła przede wszystkim dzięki organizowaniu relacji na żywo w swoich mediach społecznościowych, gdzie głosi zaskakujące i często niezrozumiałe poglądy. Sama gwiazda przez owe zachowanie straciła uznanie i autorytet w oczach tysięcy Polaków.

Całe to zamieszanie sprawiło jednak, że stała się najbardziej rozpoznawalna w ciągu ostatnich lat - stąd właśnie zaczęły spływać do gwiazdy propozycje współpracy.

Nawet pół miliona złotych za udział w programie!

Jak donoszą media, gwiazda otrzymała dwie propozycje zajęcia miejsca jurorskiego w programach rozrywkowych. Jeden z nich to “The Voice of Poland”, w którym kobieta już gościła jako juror i otrzymywała ponad 400 tysięcy złotych. Kolejny z show to “You Can Dance – nowa generacja”, gdzie - według informatorów - miała proponowaną znacznie wyższą stawkę, opiewającą na kwotę niemal pół miliona złotych!