Jak informuje serwis Goniec, produkcja programu „Nasz nowy dom” mierzy się z niespodziewanym problemem, który zdecydowanie nie należy do przyjemnych rzeczy. Okazuje się bowiem, że osoby pracujące przy realizacji kolejnych odcinków otrzymują od sąsiadów uczestników programu listy i donosy. Komunikują w nich, że nie życzą sobie, aby sąsiedzi przechodzili generalny remont!

Autorzy tych wiadomości próbują udowodnić, że to oni bardziej zasługują na metamorfozę swoich domów. Sprawę ujawniła producentka programu „Nasz nowy dom”.

Sąsiedzi uczestników programu „Nasz nowy dom” przeciwni remontowi domów potrzebujących? Produkcja show otrzymuje donosy!

Program „Nasz nowy dom” istnieje na antenie Polsatu od 2013 roku i od tego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Remonty zmieniają nie tylko walące się domy uczestników w miejsca możliwe do zamieszkania, ale wpływają również na ich późniejsze życie.

Niestety, w tym przypadku okazuje się, że przysłowie „Człowiek człowiekowi wilkiem” sprawdza się stu procentach. Producentka programu, Olga Toporowska ujawniła nieprzyjemne kulisy realizacji programu. W nowym show „Mistrzowie drugiego planu” opowiedziała o tym, że produkcja show otrzymuje wiadomości od sąsiadów uczestników, których domy podlegają remontom. Zdarza się, że ekipa jeszcze nie zdąży dojechać na miejsce, a już otrzymuje listy, aby nie przyjeżdżać i nie robić remontu rodzinie, która zgłosiła się do uczestnictwa w programie.

„Każdy uważa, że ma gorzej i to on powinien otrzymać remont. Z reguły na końcu tych donosów jest informacja, że jest inna rodzina, która bardziej potrzebuje. Chodzi o to, że „to nie jest tak, żeby im nie dać, tylko najlepiej dać mnie” - stwierdziła Toporowska.

To wyjątkowo nieprzyjemne i niemiłe sytuacje, z którymi musi zderzyć się zarówno produkcja programu, jak i sami uczestnicy, często nieświadomi ludzkiej zawiści u sąsiadów.

Jak informował portal "Życie": 20 TYSIĘCY ZŁOTYCH EMERYTURY? TO BARDZO MOŻLIWE. NAUKOWCY ZAJMUJĄCY SIĘ FUTUROLOGIĄ ZAPOWIADAJĄ, JAK BĘDĄ WYGLĄDAĆ KOLEJNE LATA W POLSCE

Przypomnij sobie: EDYTA GÓRNIAK OTRZYMUJE PROPOZYCJE WSPÓŁPRACY W ZNANYCH PROGRAMACH. ZA UDZIAŁ MA PROPONOWANE NIEBOTYCZNIE WYSOKIE SUMY. TO WRĘCZ NIE DO WIARY

Portal "Życie" pisał również: ZMIANY W PODATKACH. ZOSTANIE WPROWADZONA NOWA ULGA. SKORZYSTAJĄ NA TYM MILIONY POLAKÓW. KOMU BĘDZIE PRZYSŁUGIWAĆ I O JAKIEJ KWOCIE MOWA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRZYSZTOF RUTKOWSKI BĘDZIE MIAŁ PROBLEMY PRZEZ SPRAWĘ IWONY WIECZOREK? ZNANY DZIENNIKARZ ŚLEDCZY POSTANOWIŁ UJAWNIĆ ISTOTNE SZCZEGÓŁY. WŁOS SIĘ JEŻY