Niepokojące wieści dotarły do nas wprost z Eurowizji. Jak udało się ustalić kolejna osoba otrzymała wiadomość o zakażeniu koronawirusem. Chodzi o członków islandzkiej kapeli. Czy Eurowizja stoi pod znakiem zapytania?

W niedziele u jednego z członków zespołu Dadi Freyr z Islandii potwierdzono obecność koronawirusa. Niestety w tej sytuacji kwarantannie poddany jest cały zespół. Niestety podobnie jest w przypadku naszego reprezentanta. Polak także musi odbyć przymusową kwarantannę. Czy jego występ jest zagrożony?

Koronawirus na Eurowizji. Czy Rafał Brzozowski wystąpi?

Rafał Brzozowski. Screen: Dziennik.pl
Rafał Brzozowski. Screen: Dziennik.pl
Rafał Brzozowski. Screen: Dziennik.pl

Drugi półfinał Eurowizji 2021 zbliża się wielkimi krokami. Reprezentant Polski, Rafał Brzozowski, intensywnie przygotowuje się do czekającego go występu.

Portal JastrząbPost zauważa, że muzyk w sobotę udał się do Rotterdamu. Trwają przygotowania do ważnego występu w konkursie piosenki. Rafał Brzozowski zaprezentuje utwór „The Ride” 20 maja, a jeśli uda mu się przejść dalej, wystąpi w finale. Rafał Brzozowski 20 maja wykona piosenkę „The Ride” na scenie w Ahoy Arena.

Póki co czekamy na oficjalne decyzje w sprawie występu Polaka i Isladnczykow. – Czujemy się zdrowi i trzymamy kciuki za to, aby móc wystąpić w czwartek w półfinale Eurowizji 2021 – napisali członkowie zespołu Islandczyka.

Jak informował portal "Życie": NIEGDYŚ BYŁA WSCHODZĄCĄ GWIAZDĄ. NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK SPRAWIŁ, ŻE ODSUNĘŁA SIĘ W CIEŃ. KATARZYNA CHRZANOWSKA DO DZIŚ NIE MOŻE STŁUMIĆ TĘSKNOTY

Portal "Życie" pisał również: FENOMENALNA PRZEMIANA JACKA ŁĄGWY Z ZESPOŁU “ICH TROJE”. INTERNAUCI NIE MOGĄ UWIERZYĆ, JAK MOCNO ZMIENIŁ SIĘ ICH IDOL NA PRZESTRZENI LAT