Wiele lat temu aspirowała do bycia wielką gwiazdą, a kariera stała przed nią otworem. Nieszczęśliwy wypadek sprawił, że odsunęła się w cień... Co takiego wydarzyło się w jej życiu prywatnym?

Katarzyna Chrzanowska to postać znana przede wszystkim starszemu pokoleniu. Kobieta największą rozpoznawalność i uznanie pośród widzów zyskała dzięki głównej roli w kultowym filmie “Adam i Ewa” sprzed dwudziestu lat.

Kobieta od razu zyskała ogromną sympatię wśród widzów, ale także kolegów i koleżanek z branży, którzy wróżyli jej świetlaną karierę. Poza rozkwitem w pracy Katarzyna Chrzanowska cieszyła się także udanym małżeństwem z Piotrem Niemkiewiczem, z którym doczekali się dwójki potomstwa.

W 2002 roku podczas natłoku obowiązków i rozwijającej się kariery cała rodzina postanowiła odpocząć na rajskich wakacjach na Krecie. Niestety, ten wyjazd na zawsze zmienił ich życie...

Tragedia na wakacjach

Piotr Niemkiewicz od lat nurkował. Uwielbiał ten sport, lecz niestety podczas owych wakacji ten niebezpieczny sport odebrał mu życie. Mężczyzna zatonął, a Katarzyna Chrzanowska do dziś nie może pozbyć się uczucia pustki i tęsknoty.

- On kochał to miejsce. Tam się czuł najszczęśliwszy. I tam został. Z widokiem na swoją górę, na swoją plażę i morze. (…) Czas pomógł przeżyć stratę, ale nie uleczył z tęsknoty, z braku, z żalu. - mówiła Katarzyna Chrzanowska.