Najnowsze informacje dotyczące księcia Harry’ego oraz jego żony, Meghan Markle. Czy to koniec ich małżeństwa?! Internauci spodziewają się najgorszego... Zaskakujące słowa z ust bliskiej osoby. Jej przepowiednie do tej pory były trafne... Czy zapowiedź rozstania się pary także okaże się prawdziwa? O co chodzi?

Jak powszechnie wiadomo, decyzje podejmowane przez Meghan i Harry’ego od pewnego czasu szokują niemalże wszystkich. Ich krótki staż w związku, szybki ślub, a także porzucenie życia królewskiego i przeprowadzka do Stanów Zjednoczonych była mocnym zaskoczeniem.

Okazuje się, że osoba z bliskiego otoczenia pary już dawno przewidziała taki scenariusz... Jest jednak jeszcze coś, co zapowiedziała. O czym mowa?

Czy Meghan i Harry się rozstaną?!

Lady Victoria Hervey, była partnerka księcia Andrzeja obserwowała rozwijającą się relację Harry’ego i Meghan. Już kilka lat temu stwierdziła, że ów związek nie przetrwa, a Meghan szybko będzie chciała wrócić do Ameryki.

- Myślę, że za szybko się pobrali, te zaloty trwały zbyt krótko. Ja po prostu nie widzę szans na to, by to przetrwało. Pamiętam, jak tuż przed ich ślubem pomyślałam: 'Oni się pobiorą, będą mieli kilkoro dzieci... A ona w końcu będzie chciała żyć w Ameryce" - powiedziała w jednym z wywiadów.

Jak widać, przepowiednia o powrocie się sprawdziła, a co z rozstaniem? Internauci mocno obawiają się, że i to się sprawdzi...