Najnowsze informacje dotyczące najnowszej, czternastej edycji popularnego show “Twoja twarz brzmi znajomo” właśnie ujrzały światło dzienne. Wielki finał programu już za nami. Wiadomo już, kto wygrał i zgarnął największą sumę pieniędzy. Występ zwycięzcy porwał dosłownie wszystkich. Jury zaniemówiło! O kim mowa?

Jak wiadomo, „Twoja twarz brzmi znajomo” to program telewizyjny o charakterze rozrywkowym, który obecny jest na antenie Polsatu już od ponad sześciu lat – pierwszy odcinek wyemitowano 8 marca 2014 roku. Program cieszy się nieustającą, a wręcz ciągle rosnącą popularnością, a występy uczestników do złudzenia przypominających wielkie gwiazdy sceny muzycznej budzą ogromne emocje.

W jurorskich fotelach w ostatnim sezonie zasiadali Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski, a także Adam Strycharczuk.

Ostatnio miał miejsce wielki finał czternastej już edycji kultowego show. Kto okazał się być najlepszym naśladowcą gwiazd i ich głosów?

Zwycięzca programu jest już znany!

Czternastą edycję programu “Twoja twarz brzmi znajomo” zwyciężył... Lesław Żurek! Mężczyzna podcza programu wcielał się w takie postaci, jak Zbigniew Wodecki czy Magdalena Narożna.