Najnowsze zdjęcie opublikowane przez lidera kultowego zespołu “Ich Troje”, Michała Wiśniewskiego mocno zadziwia. Okazuje się, że fani największą uwagę zwrócili nie na głównego członka grupy, a na Jacka Łągwę. Dlaczego? Powód jest prosty – artysta na przestrzeni lat zmienił się nie do poznania! Koniecznie zobacz tę fotkę!

Zespół “Ich Troje” znany jest niemalże każdemu. Mimo iż grupa lata świetności ma dawno za sobą, nadal cieszy się ogromnym uznaniem fanów, a ich utwory znane są wszystkim.

Fani z niecierpliwością wyczekują powrotu zespołu na scenę. Okazuje się, że ich pragnienia wkrótce się spełnią!

“Ich Troje” ponownie na scenie!

Najnowsze zdjęcie opublikowane przez Michała Wiśniewskiego na jego profilu w mediach społecznościowych wyraźnie zdradza, że już w czerwcu grupa powraca na scenę. Zapowiedziane są dwa koncerty – w Płocku oraz Sopocie.

Na plakacie promującym koncerty jednak największą uwagę zwraca... Jacek Łągwa, który wygląda zupełnie inaczej niż lata temu! Jak sam tłumaczy, nikt nie jest wiecznie młody, lecz w jego opinii trzyma się całkiem nieźle. Fani uważają, że wręcz o wiele lepiej niż kiedyś! Czy mają rację? Koniecznie spójrz na ową fotkę!


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY