Bronisław Cieślak miał w swoim życiu jeszcze sporo planów na przyszłość. Jednym z przyjemniejszych była zabawa na ślubie i weselu Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka. Aktor bardzo kochal swoja bratanice i akceptował jej związek z 26 lat starszym i dyrektorem programowym TVN-u. Jak mawiał Bronisław Cieślak nie wiek liczy sie w zwiazku a miłość, która jest najwazniejsza w zyciu.

Bronisław Cieślak i Anna Cieślak/Youtube
Bronisław Cieślak i Anna Cieślak/Youtube

Bronisław Cieślak marzył o pojawieniu się na ślubie bratanicy

Tragiczne informacje o śmierci Bronisława Cieślaka obiegły media kilka dni temu. Edward Miszczak postanowił skomentować swoje stosunki z niedoszłym członkiem rodziny. Okazuje się, że Bronisław Cieślak nie miał nic przeciwko jego relacji z dużo młodszą Anią.

-Zaakceptował nasz związek. Nie roztrząsał szczegółów, nie zadawał pytań. Pół roku temu spotkał mnie i Anię na rodzinnej imprezie, miło spędziliśmy czas w swoim towarzystwie.- zdradził w rozmowie z Super Expressem.

Niestety Bronisław Cieślak nie pojawi się na weselu. Aktor zmarł po wieloletniej walce z rakiem prostaty. Bronisław Cieślak przeszedł operację i chemioterapię. Ostatnie wyniki badań były obiecujące. Aktor i jego bliscy myśleli, że najgorsze już za nimi. Niestety nikt nie przeczuwał tego, że wkrótce nadejdzie koniec.

Bronisław Cieślak podczas wywiadu
Bronisław Cieślak podczas wywiadu
fot. screen YouTube / Superstacja

Jak informował portal "Życie": NIEGDYŚ BYŁA WSCHODZĄCĄ GWIAZDĄ. NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK SPRAWIŁ, ŻE ODSUNĘŁA SIĘ W CIEŃ. KATARZYNA CHRZANOWSKA DO DZIŚ NIE MOŻE STŁUMIĆ TĘSKNOTY

Portal "Życie" pisał również: FENOMENALNA PRZEMIANA JACKA ŁĄGWY Z ZESPOŁU “ICH TROJE”. INTERNAUCI NIE MOGĄ UWIERZYĆ, JAK MOCNO ZMIENIŁ SIĘ ICH IDOL NA PRZESTRZENI LAT