Agata Duda miała niedawno wypadek, w wyniku którego doznała kontuzji. Pierwsza dama przez jakiś czas nie wykonywała swoich obowiązków ze względu na problemy, jakie generował jej uraz.

Przed kilkoma dniami prezydent Andrzej Duda powiadomił o tym, co stało się jego żonie. Minął jakiś czas od urazu, a pierwsza dama poczuła się na siłach, by pokazać się publicznie po raz pierwszy.

Agata Duda po kontuzji – jak się czuje?

Agata Duda od czasu ostatniej kampanii prezydenckiej stała się bardziej aktywna niż podczas poprzedniej kadencji prezydenta. Po raz pierwszy przemówiła na wiecu wyborczym, od tego czasu angażuje się w kampanie społeczne.

Agata Duda, Andrzej Duda. Źródło: Youtube naTemat.pl
Agata Duda, Andrzej Duda. Źródło: Youtube naTemat.pl

Małżonka Andrzeja Dudy prowadzi konto na Instagramie i pokazuje na nim różne zdjęcia oraz krótkie nagrania. Od jakiegoś czasu pojawia się z mężem na różnych oficjalnych okazjach.

Niedawno prezydent udał się sam na spotkanie w Makowie Podhalańskim. Poinformował, że żona nie mogła pokazać się z nim, ponieważ doznała kontuzji, która bardzo jej przeszkadza.

JastrząbPost informuje, że chodziło o stłuczenie kostki, które utrudnia stanie lub chodzenie w szpilkach. Mogła pełnić obowiązki zdalnie jedynie zdalnie.

Agata Duda. Źródło: Youtube Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum
Agata Duda. Źródło: Youtube Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum

Teraz Agata Duda wznowiła pracę – póki co przez internet. Małżonka Andrzeja Dudy rozmawiała zdalnie z pracownikami hospicjum w Krakowie, a zdjęcia zrobione z tej okazji pokazują, że jest w dobrej formie.

Niestety, nie wiadomo, jak wygląda jej noga i czy nosi opatrunek – fotograf nie uchwycił tego w kamerze.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: LECH WAŁĘSA WYZNAŁ PRAWDĘ NA TEMAT SWOICH ZAROBKÓW. ILE NAPRAWDĘ PIENIĘDZY MA NA KONCIE BYŁY PREZYDENT? JEGO SYTUACJA NIE NAPAWA OPTYMIZMEM

O tym się mówi w Polsce: TRUDNO W TO UWIERZYĆ! SYN KRZYSZTOFA KRAWCZYKA POSTANOWIŁ PRZERWAĆ MILCZENIE I WYJAWIŁ BOLESNĄ PRAWDĘ. NIE MOŻE ZAPOMNIEĆ O PEWNYCH KWESTIACH

O tym się mówi na świecie: MAŁŻONKOWIE ZAINWESTOWALI NIEMAL WSZYSTKIE PIENIĄDZE W ZAKUP RUDERY. ZDJĘCIA NOWEGO DOMU ZAPIERAJĄ DECH W PIERSIACH. UDAŁA IM SIĘ WIELKA SZTUKA

Z życia gwiazd: O CO CHODZI Z PORUSZAJĄCYM WYZNANIEM PIASKA? ANDRZEJ PIASECZNY PRZEZ LATA BYŁ W ZWIĄZKU Z KOBIETĄ, A TAKŻE CAŁOWAŁ SIĘ Z ANNĄ PRZYBYLSKĄ