Julia Wróblewska przechodzi teraz trudny czas. Aktorka, która od najmłodszych lat jest na pierwszych stronach gazet, postanowiła podzielić się swoimi odczuciami z obserwatorami.

Przed kilkoma dniami media rozpisywały się o śmierci jej 22-letniego przyjaciela. Teraz Julka postanowiła odnieść się do całej sprawy.

Julia Wróblewska wspomina przyjaciela

Portal JastrząbPost informuje, że wiadomość o śmierci przyjaciela Julii pojawiła się na jej Instagramie już kilka dni temu. Wówczas aktorka postanowiła pokazać zdjęcie z przedwcześnie zmarłym chłopakiem i napisała, że „za wcześnie go zabrano z tego świata”.

We wtorek odbył się pogrzeb Kuby. Julia Wróblewska postanowiła podzielić się z fanami swoimi przemyśleniami. Aktorka, która mówi wprost o swoich problemach natury psychicznej oraz przyjmowaniu leków, podkreśliła, że śmierć kolegi była dla niej bardzo trudna i mocno ją zdziwiła.

Julia Wróblewska pokazała swoje zdjęcie w krótkich włosach, na którym wygląda zupełnie inaczej. We wpisie pod fotografią opisała, że pogrzeb Kuby był „jednym z najsmutniejszych wydarzeń w jej życiu”.

Wyznała, że nie docierało to do niej, dopóki nie odbyło się ostatnie pożegnanie. Dodała, że powinno się doceniać momenty z najbliższymi, bo „jednego dnia są, drugiego może ich nie być”.

Dlaczego zdecydowała się na publiczne wyznanie? Jak podkreśliła, „Kuba nie chciałby odejść w ciszy”, bo social media były jego życiem. Dodała, że jej przyjaciel na zawsze pozostanie we wspomnieniach bliskich.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: AGATA DUDA MA PROBLEMY ZDROWOTNE? POJAWIŁY SIĘ POGŁOSKI, ŻE NIE MOŻE CHODZIĆ. WYSZŁO NA JAW, CO NAPRAWDĘ DOLEGA PIERWSZEJ DAMIE. TO EFEKT WYPADKU

O tym się mówi w Polsce: CZTERNASTA EMERYTURA NIE TRAFI DO WSZYSTKICH SENIORÓW? NAJNOWSZE INFORMACJE O DODATKOWYM ŚWIADCZENIU EMERYTALNYM. PIENIĄDZE EMERYCI DOSTANĄ TYLKO RAZ

O tym się mówi na świecie: NIESAMOWITA HISTORIA 26-LATKI PORUSZYŁA INTERNAUTÓW. TO NIEPRAWDOPODOBNE, CO MATKA JEST W STANIE ZROBIĆ DLA SWOJEGO DZIECKA

Z życia gwiazd: TERESA LIPOWSKA PRZERWAŁA MILCZENIE NA TEMAT SWOJEGO STANU. AKTORKA PRZEKONUJE, ŻE NIE JEST Z NIĄ DOBRZE. PRZYKRE WIEŚCI O GWIEŹDZIE „M JAK MIŁOŚĆ”