Julia Wróblewska przeżywa trudne chwile. Odszedł jej przyjaciel. Tego nie da się opisać… „Za wcześnie cię zabrano” - rozpacza Julia.

Julia Wróblewska to jedna z gwiazd, która z ogromną popularnością mierzy się już od wczesnego dzieciństwa. Jeszcze jako kilkuletnia aktorka podbiła serca widzów rolą w „Tylko mnie kochaj”.

Julia Wróblewska screen: YouTube
Julia Wróblewska screen: YouTube

Choć na kilka lat zniknęła z mediów, teraz ponownie się w nich pojawiła – rzadziej występuje w kolejnych produktach, za to wyśmienicie radzi sobie w roli influencerki.

Julia Wróblewska wykorzystuje swoją popularność nie tylko do reklamowania popularnych kosmetyków, koktajli odchudzających czy ubrań, ale także niesienia za sobą czegoś dobrego – np. edukowania fanów.

Julia Wróblewska straciła jedną z najbliższych jej osób. Zmarł jej przyjaciel. Aktorka pogrążona jest w żałobie. O swojej stracie poinformowała w mediach społecznościowych. -Spoczywaj w pokoju.. wciąż nie mogę w to uwierzyć. Za wcześnie Cię zabrano z tego świata Kuba. [*]- napisała na Instagramie.

Jak informował portal "Życie": KOMUNIKAT MINISTRA ZDROWIA, ADAMA NIEDZIELSKIEGO BUDZI NADZIEJĘ. POLITYK ZAPOWIEDZIAŁ PLAN NA NAJBLIŻSZE DNI. CZY TO ZNAK, ŻE WRACAMY DO NORMALNOŚCI

Przypomnij sobie: TAKICH EMOCJI W PROGRAMIE “DANCE DANCE DANCE” JESZCZE NIE BYŁO. AGUSTIN EGURROLA PONOWNIE KRYTYKUJE ROKSANĘ WĘGIEL. O CO CHODZI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DOBRA WIADOMOŚĆ DLA MILIONÓW POLAKÓW. MINISTERSTWO ZDROWIA I NFZ ZAPOWIADAJĄ WZNOWIENIE WAŻNEJ DZIAŁALNOŚCI SZPITALI. POCZĄTEK JUŻ 4 MAJA