Najnowsze wieści dotyczące programu rozrywkowego “Dance Dance Dance” mogą zaskoczyć wiele osób! Takich emocji nikt się nie spodziewał... Najbardziej surowy z oceniających, Agustin Egurrola ponownie krytykuje Roksanę Węgiel. O co chodzi?

Program “Dance Dance Dance” emitowany od 2019 roku na antenie Telewizji Polskiej od samego początku swojego istnienia wzbudzał ogromne emocje, a oglądalność z każdym kolejnym sezonem jest coraz wyższa. Polacy pokochali taneczne zmagania znanych osób, widząc tym samym, że tańczyć może każdy - wystarczy tylko ogrom determinacji i treningów.

Roksana Węgiel w ogniu krytyki!

Jakiś czas temu w mediach było głośno o tym, kiedy Agustin Egurrola – jeden z jurorów - dość dosadnie skomentował występ Roxie Węgiel.

W ostatnim, najnowszym odcinku choreograf ponownie nie powstrzymał się od ostrych słów! Ponadto, przyznał jej zaledwie 6,5 punktu.

- To moja ulubiona choreografia dzisiaj, jest fajna scenografia, świetnie skomponowani tancerze i oni potrzebują na środku dziewczyny, która to udźwignie. Mam troszkę mieszane uczucia, bo z jednej strony widzę postęp, ale nogi po prostu są za słabe, dygoczesz, widać niepewność... - mówił Egurrola.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY