Program „Familiada” jest obecny na ekranach naszych telewizorów od 1994 roku! Mimo, iż w kwestii oprawy graficznej przez te lata wiele się zmieniło, to sama forma programu pozostała bez zmian, prowadzącym od samego początku jest oczywiście sam Karol Strasburger!

Kolejna wpadka!

Jednak jak przypomina portal Plotek, w ostatnim czasie podczas wielu odcinków programu dochodziło do dość poważnych wpadek! Tak było także i w ostatnim odcinku, podczas którego zmierzyli się Miedziowi oraz Gwiazdy TVP.

Kiedy Karol Strasburger zadał pytanie „Podaj przykład rudy metalu”, jako pierwszy odpowiedział członek drużyny Miedziowych, a jego odpowiedź „ruda miedzi” od razu pojawiła się na tablicy. Potem jednak wydarzenia miały nieco zaskakujący przebieg!

Widzowie byli zaskoczeni!

Jako druga odpowiedziała Kasia Cichopek, która niestety nie trafiła w prawidłową odpowiedź. Wtedy też pytanie wróciło do grupy Miedziowych. Kiedy Karol Strasburger odchodził od głównego kokpitu, na tablicy była tylko jedna odpowiedź. Jednak produkcja w tym momencie zaliczyła sporą wpadkę.

Kolejne ujęcie kamery pokazało bowiem, że tablica jest zapełniona, mimo iż nikt z drużyny nie podał jeszcze kolejnej odpowiedzi. Kiedy natomiast członek drużyny Miedziowych zakończył odpowiadać, kamera znów pokazała praktycznie pustą tablicę.

Widzowie programu byli mocno zaskoczeni takim widokiem. Nie da się także ukryć, że jest to już kolejna wpadka w popularnym programie w ciągu ostatniego czasu.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEBAWEM POJAWI SIĘ NOWY PROGRAM RZĄDU. POLACY MOGĄ SPORO ZYSKAĆ? KOGO OBEJMIE NOWE 500 PLUS

O tym się mówi w Polsce: POJAWIAJĄ SIĘ STANOWISKA W SPRAWIE NOMINACJI BEATY SZYDŁO DO NOWEJ FUNKCJI. BYLI WIĘŹNIOWIE OBOZU W AUSCHWITZ ZABRALI GŁOS W OBRONIE POLITYK

Z życia gwiazd: OGROMNE PORUSZENIE W MEDIACH! IDA NOWAKOWSKA ZASKOCZYŁA FANÓW I POKAZAŁA ZDJĘCIA SYNKA