Jak donosi portal Jastrząb Post od wielu lat Ida Nowakowska chciała zostać mamą i w żadnym momencie nie kryła się z tym faktem. Podczas emisji styczniowego programu „Pytanie na śniadanie” kobieta oświadczyła, że oczekuje dziecka i jest w szóstym miesiącu ciąży.

Ida Nowakowska pochwaliła się synkiem!

W pierwszych miesiącach ciąży znana prezenterka nie była chętna do dzielenia się tą radosną nowiną ze swoimi fanami. Jednak kiedy już wyjawiła prawdę na temat swojego stanu chętnie odpowiadała fanom na wszystkie pytania.

Chyba możemy już zdradzić, że to będzie chłopiec! W tym samym czasie dzieci spodziewają się także moi przyjaciele. Na świat ma przyjść kilku chłopaków i dziewczynka. Mam nadzieję, że zostaną przyjaciółmi na całe życie – powiedziała Ida Nowakowska.

Co więcej, Ida Nowakowska nie zrezygnowała z pracy w telewizji niemal do samego porodu. Kiedy jakiś czas temu żegnała się z widzami, nikt nie pomyślał, że maluszek już za parę dni pojawi się na świecie.

Internauci są pod wrażeniem!

Wczoraj wieczorem Ida Nowakowska postanowiła natomiast pochwalić się swoim fanom, faktem, że maluszek jest już na świecie. Znana prezenterka opublikowała na swoim Instagramie filmik, na którym widzimy jej partnera nachylającego się nad maluchem. Nie da się ukryć, że jest to bardzo wzruszający obrazek!

Pod postem natychmiast zaczęło pojawiać się mnóstwo gratulacji od fanów oraz bliskich osób. Internauci przesyłają całej rodzinie serdeczne życzenia i bez wątpienia czekają na kolejne zdjęcia maluszka!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEBAWEM POJAWI SIĘ NOWY PROGRAM RZĄDU. POLACY MOGĄ SPORO ZYSKAĆ? KOGO OBEJMIE NOWE 500 PLUS

O tym się mówi w Polsce: ZDENERWOWANI RODZICE MIELI DOŚĆ I OPUBLIKOWALI W SIECI ZDJĘCIE DOTYCZĄCE DZIECKA. ICH ZDANIEM NAUCZYCIEL NIESPRAWIEDLIWIE OBNIŻYŁ OCENĘ NA TEŚCIE

Z życia gwiazd: AGNIESZKA RADWAŃSKA STANĘŁA PRZED TRUDNĄ, ALE WAŻNĄ DECYZJĄ. WIELE OSÓB NIE ZGODZI SIĘ Z JEJ POSTEPOWANIEM. TENISISTKA DOŁĄCZYŁA DO MILIONÓW POLAKÓW