Andrzej Piaseczny należy do gwiazd, które niechętnie rozmawiają o swoim życiu prywatnym. Teraz postanowił zrobić wyjątek.

„Piasek” nie lubi rozmawiać na temat sfery osobistej swojego życia, w którą wchodzą także jego relacje miłosne. Pytany przez dziennikarzy o swoje życie uczuciowe często zmienia temat lub odpowiada zdawkowo i wymijająco. Chętnie za to rozmawia na tematy zawodowe.

Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube AndrzejPiaseczny
Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube AndrzejPiaseczny

Andrzej Piaseczny przedstawił światu Kasię. Kim jest dla niego kobieta?

Andrzej Piaseczny postanowił pochwalić się na swoim Instagramie osiągnięciami bliskiej znajomej. Kasia, bo tak na imię ma kobieta, jest nauczycielką śpiewu, która niejednokrotnie pomagała muzykowi w pracy. Teraz Kasia postanowiła sama dać się poznać. Wydała singiel, który zdaniem Piaska wart jest posłuchania.

- Kasia Lisowska prezentuje swoją płytę. Pięknie polecam posłuchajcie, zobaczcie na YouTube piosenkę z tej płyty "Silna" - reklamował koleżankę Andrzej Piaseczny.

Kasia Lisowska na co dzień jest doktorem i wykłada w Katedrze Muzyki na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jest także nauczycielką samego Piaska.

- Bardzo dziękuję za czas przygotowań, za wiele godzin ćwiczeń ze mną przed moimi nagraniami. Dostałem od realizatorów sporo pochwał, które należą się Kasi. Niniejszym jeszcze raz dziękuję i publicznie wszystkie przekazuję - napisał na Instagramie szczęśliwy Andrzej Piaseczny.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MIESZKAŃCY JEDNEJ Z POLSKICH WSI NIE KRYJĄ ZMĘCZENIA CAŁĄ SYTUACJĄ. WSZYSTKO PRZEZ POPULARNY PROGRAM „ROLNICY. PODLASIE”. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: POWALAJĄCE WIEŚCI Z BRYTYJSKIEGO DWORU! KSIĄŻĘ KAROL I CAMILLA MAJĄ WSPÓLNEGO, „UKRYWANEGO” PRZED ŚWIATEM SYNA? NA JAW WYPŁYNĘŁY ZDJĘCIA MĘŻCZYZNY

Z życia gwiazd: EDWARD MISZCZAK W SZCZERYCH SŁOWACH O RELACJI Z ANNĄ CIEŚLAK. RÓWNIEŻ WSPOMINA RELACJĘ Z BRONISŁAWEM CIEŚLAKIEM. JAKIE BYŁY ICH STOSUNKI